Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lusta a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lusta a barátom? Vagy túlreagálom? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ő 20 én 18.

15 percre lakunk egymástól, biciklivel 6-7. Folyton én megyek hozzá (minden este átmegyek, másnap délelőtt/után hazajövök aztán megint áttekerek) mert ő lusta ide jönni, vagy ha ide is jön folyton nyafog hogy menjünk már vissza hozzá, pedig itthon mindenki szereti, anyával nagyon jóba vannak, egész gyakran megyünk együtt kirándulni, kapálni :D meg ilyenek. Bármit csinálhat itt (csak lolozni nem tud,mert nincs letöltve, ő meg rá van függve).

Nem kövér, de mostanában lett egy kis hasa, és mindig mondja, hogy le akarja dolgozni. Ezért én (mivel anyával próbálunk egészségesen enni) mindig úgy csinálok kaját (kerülöm a fehér cukrot, lisztet), hogy jusson neki is belőle és átviszem. Ők egyébként otthon sok húst, fehér kenyeret, cukros dolgot esznek/isznak.

Ma délelőtt anya hívott, hogy menjünk haza kajálni mert van szilvás gombóc(diétás). A barátom persze nem akart jönni, azt mondta, hogy tekerjek haza érte és hozzak neki is... Mondtam hogy nem, jöjjön ő is, van biciklije, semmi dolga amúgy sem. Erre felhívta az anyukáját, hogy ha hazaér a munkából, csináljon szilvás gombócot!!! Mert ő lusta eljönni érte,ezért inkább megcsináltatja otthon...

Én ezen nagyon kiakadtam. Szerintem ez nagyon bunkó, amellett hogy lusta is, nem tudom hogy akar így kondizni, amikor 12 perc biciklizés nehezére esik...Szerintetek felfújom?


2014. aug. 13. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, elég lusta
2014. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek mellett még mindig a barátod?Ez egy barom,kocka.
2014. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az nem kifejezés hogy lusta....pff
2014. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hallod lehet egy kérdésem???

hogyan jöttetek össze? miért vagytok együtt? mit szeretsz ebben a srácban? mit szoktatok együtt csinálni? ülsz mellette és nézed ahogy lolozik? bocs ez kicsit több lett...de nem értem a dolgot...


21F

2014. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

dehogy reagálod túl, ez nem csak hogy lustaság, de már bunkóság

a helyedben én biztos nem hagynám, hogy ugráltasson

2014. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem fújod föl. Nem vagy te valami kiskutya hogy folyton ugrálj. Mondd csak meg neki nyugodtan hogy ha óhajt veled találkozni akkor szíveskedjen fölemelni a tespedt kis seggét és átmenni hozzátok és nem úgy hogy te átmész és akkor együtt visszamentek hanem szépen otthon maradsz és megvárod míg odamegy. Ha ennyit nem hajlandó ÉRTED megtenni akkor ott gondok vannak...
2014. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
az online játékot nem lehet megállítani :D
2014. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7-es ezzel nem értek egyet :P

és nem is kell megállítani...ha neki a játék fontosabb mint az a lány akit szeret akkor szegény lány lassan dobhatná...a srác azt venné csak észre, kevesebb a kaja :) és nincs "csicskása" (bocsánat a csúnya kifejezésért kedves kérdező)

2014. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hm, hát egyébként nagyon nagy, közös baráti társaságunk van, velük vagyunk legtöbbször, meg pár hetente megyünk a nyaralónkba pár napra, szóval megvagyunk

egyébként nem annyira lusta, szóval fát hord/vág, a mamájával meg az anyukájával él és sokat segít a házimunkában, szóval ha valami muszáj akkor azt megcsinálja. volt,hogy minden héten hajnali 4kor felkelt, hogy segítsen nekik bevinni busszal a piacra az árukat

de ha nincs semmi "kötelező" dolga,akkor inkább otthon ül, és sorozatokat néz/játszik a gépen...

nem tudom, szerintem nem érzi, hogy mi fér bele még egy kapcsolatba és mi nem, most is halálosan megsértődtem, és még ő cseszett le, hogy én mit b*szogatom...nem is érzi a súlyát a dolognak.

2014. aug. 13. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Jobbat érdemelsz nála! Ha ilyen barátnőm lenne mint Te kérdező akkor a földhöz verném a fenekemet örömömben és mindig amikor csak tehetném áttekernék hozzád!


23/F

2014. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!