Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hordják a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordják a nők olyan magasan a lécet a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy tv műsor is erről, miszerint a lányoknak magasak az igényei, a többségnek van egy 40 pontos listája álmai pasijárol és ha már vmelyiknek nem felel meg az illető akkor nem is érdekli.. így h menjünk oda hozzátok ismerkedni ha tudjuk h ugyis elutasitás a vége? Hozzám ha jön egy csaj tuti nem rázom le, szivesen elbeszélgetek bárkivel, de forditva nem mindig ezt látom.. főleg ha barátnővel van az illető lány a diszkoban akkor jol pofán röhögik az embert vagy flegma arcokat vágnak! Így veszitek el egy fiu önbizalmát a következő ismerkedéstől! F25
2010. máj. 10. 15:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ezért teszik magasra a mércét a lányok, mert mindenféleképpen prostinak hiszik őket, még akkor is ha a lány szereti a férfit:

itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__84..

2010. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
MUNKAHELY elvárás?Értem.És ha valaki pont elvesztette az állását szerdán és szombaton leszólít akkor már elhajtod??Fasza
2010. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
"Fasza" gyerek: nyílván nem hajtanám el. Ha nagyon szimpatikus, és későbbiekben is bizonyítja az emberségét nálam nem ok. Én is lehetek munkanélküli, nem?
2010. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Még szép hogy elvárt egy stabil munkahely, mert hogy látja el a majdani családot 1 lusta dög?
2011. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem teszik magasra, az elvárások nem csökkentek vagy nőttek, max az 'alapanyag' változott.

Példának okáért, ha odajönnének, na az már egy pont... azzal nem tudok mit kezdeni, ha csak bámulnak, mintha állatkertben lennénk. Te milyen barátnőt szeretnél? Mert én pl. azért nem bízok a diszkós ismeretségekben, mert nehezen képzelem el magam valaki mellett, aki esténként diszkóba és kocsmába jár lányokat felszedni.

Másrészt nézz a tükörbe. Én is ezt szoktam tenni, el tudom magamat helyezni a 'létrán', hogy kikhez vagyok elég jól, és kik a számomra elérhetetlenek. Nyilván nem fog engem leszólítani egy modell, hogy olyan csini a lelkem, hol vettem, megyünk-e csörögni.

2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Már több helyen írtam, hogy itt valami sántít.

Sokan jönnek azzal, hogy a nőknek nagyok az elvárásai és aki ennek nem felel meg, az nem érdekli őket.

Viszont azt is mondjátok, hogy a nők könnyebben találnak maguknak párt és hogy még a csúnyább lányoknak is van pasijuk.

Ez a kettő ellentmond egymásnak. Hogy lehet szinte minden nőnek pasija, ha ennyire igényesek? Ennyi férfi felel meg a 40 pontos lista minden pontjának?

Erre az ellentmondásra magyarázatot adhatna nekem egyszer valaki.


Másfelől azok az elvárások, amik általában lenni szoktak, hogy legyen megértő, hűséges, családcentrikus, érzelmes, ugyanakkor talpraesett, magabiztos, erős tudjon gondoskodni a családjáról, szerintem nem olyan borzasztóak.

A férfiak általában fel vannak háborodva azon, hogy milyen magas a mérce, pedig a legtöbb férfinek is vannak elvárásai a lánnyal szemben, pl. legyen vékony, kedves, jó az ágyban, ne legyen túl bulizós, legyen hűséges, rendes, odaadó, a belső értékek legyenek neki fontosak, ne hisztizzen, stb. Ezeket viszont reális elvárásnak érzik, a nők elvárásaival ellentétben.

Reálisak is. De a nők elvárásai is azok.


Igen, vannak tapasztalatlan, álomvilágban élő tinik, akik irreális elvárásokat támasztanak a leendő partnerük iránt, de nem mindenki ilyen.

Ha pedig a nők egy 40 pontos listának minden pontjához ragaszkodnának, mint már mondtam, szerintem nem lenne ennyi nőnek párkapcsolata, sőt nagyon-nagyon kevésnek lenne.

2011. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

18:19

Az ellentmondásra a magyarázat:

A férfiak 10%-a felel csak emg az elvárásoknak így a férfiak 10%-ának annyi nője van amennyit csak akar egyszerre több is, övék a nők 90%-a akik 2méteresek, jóképűek, népszerűek nagyhangúak, gazdagok és izmosak, ők az elit 10% a többi férfi kutyának sem kell így járhatnak prostikhoz.

21f

2011. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 headhunters ***** válasza:
teljesen igaza van a kérdés írójának.....
2011. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesszük magasra a lécet, csupán vannak elvárásaink egy férfival szemben, ahogy nekik is velünk szemben. Én sem akarok egy olyan férfit magam mellé, aki lusta, nem vagy nem is akar dolgozni és elvárja, hogy én tartsam el. Egy kapcsolat két emberről szól, a kölcsönösségről, a tiszteletről, toleranciáról. Röviden felvázolom, hogy én személy szerint hogy képzelem el az életemet egy férfi oldalán, aki egyben a családfő is. Férj és feleség vagyunk egy háztartásban élünk, neveljük a gyerekünket/gyerekeinket. Mindketten tisztességesen és becsületesen dolgozunk. Tökéletesen kiegészítjük egymást!
2011. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

(idézet egy oldalról)


Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni. . .

Csak legyél neki:

1. barát

...2. társ

3. szerető

......4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelő

9. gyóntatópap

10. lelki barát

11. szakács

12. autójavító

13. szerelő

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos


1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erős

...5. jól nevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendő

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértő

22. elegáns

23. egyértelmű

24. szeretetteljes

25. hidegvérű

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtől)

34. nyugodt

35. sármos

36. hűséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elött gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, de mégis aggódó

b) gyere ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel

volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt

térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthonfelejtette a

kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a

ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és

ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és

megszökhet az első gitárossal.


És most a másik oldal:

A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:


1. szexre

2. kajára


A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi. Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.


Végeredmény:

Az együttélés csak akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy

teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!

2011. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!