Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hordják a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordják a nők olyan magasan a lécet a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy tv műsor is erről, miszerint a lányoknak magasak az igényei, a többségnek van egy 40 pontos listája álmai pasijárol és ha már vmelyiknek nem felel meg az illető akkor nem is érdekli.. így h menjünk oda hozzátok ismerkedni ha tudjuk h ugyis elutasitás a vége? Hozzám ha jön egy csaj tuti nem rázom le, szivesen elbeszélgetek bárkivel, de forditva nem mindig ezt látom.. főleg ha barátnővel van az illető lány a diszkoban akkor jol pofán röhögik az embert vagy flegma arcokat vágnak! Így veszitek el egy fiu önbizalmát a következő ismerkedéstől! F25
2010. máj. 10. 15:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ma 18:25

Értem. Erre mondaná a párom, aki nem 2 méteres, nem gazdag és nem izmos és soha nem volt barátnő nélkül, mindig tudott magának jó csajt szerezni, amíg meg nem állapodott mellettem (tudom, hogy így volt, mert előtte is ismertem), hogy: csajozni tudni kell. :D

2011. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

18:40

Gondolom ezt úgy érted, hogy nem 2 méter "csak" 190 nem izmos csak 80-90kiló nem 100-120 és nem gazdag hiszen "csak" 3-4 milliós kocsija van.


Csajozni tudni kell?És még is honnan?

Te hoygan tanulnál mondjuk analízist ha senki nem tanítja senki nem mondja el?Úgy elég nehéz.

2011. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

ma 18:51

173 cm magas kb, olyan 66 kg volt akkoriban, (bár azóta már jócskán szedett fel szerencsére), egy biciklije volt, kocsija nem, azóta sikerült közösen vennünk egy 15 éves használt járgányt. :D

De olyan szövege volt mindig, hogy le tudta venni a lányok többségét a lábáról. Persze ő is kapott visszautasításokat is, de nem vette nagyon a lelkére.


De igazad van, nagyon is megértem, hogy nehéz, főleg azoknak, akik alapból visszahúzódóbbak. Meg tényleg vannak olyan lányok, akik csak a pénzre mennek, vagy hogy a barátnők előtt villoghassanak, hogy milyen menő a pasijuk. De nem hiszem, hogy mindenki. Én nem csak azt látom, hogy csak a Mr. Milliomos Adonisz-oknak lenne barátnőjük.

2011. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy 25 éves vagy. Valahol ez az a kor, amikor a lányok is már elkezdenek komolyodni. Általában persze, nem mindenki és van aki hamarabb komolyodik.

Még ha sokaknak irreális elvárása is van, ezek lassan elkezdenek majd reálisabbá válni.

2011. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy a lányok korábban érnek, de én néha mégis azt látom hogy néhány 25 éves gondolkodásilag bőven alattam van.. semmi életcéljuk, csak a mának élnek, buliznak, az hogy mi lesz holnap és hogy talán sporolni kéne és nem a kocsmában elverni a pénzt az nem érdekli..
2011. júl. 25. 20:47
 26/27 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, azok akik a visszautasításról panaszkodnak milyen lányoknál próbálkoztak és mégis hogyan...

Barbinak Ken kell. Ha egy nagyon csinos, nagyon tiptop, nagyon szexi barátnőt szeretnétek, nem gondoljátok, hogy minimum annyit kellene nektek is nyújtani?

Szerintem a legtöbben elveszik az esélyt maguktól azzal, hogy csak olyanoknál próbálkoznak, akik nekik nagyon tetszenek (ergo valószínűleg feltűnően csinos/jóképű az illető).

2011. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ide a sportolás? Attól, hogy valaki sportol, még korántsem biztos, hogy komoly gondolkodású.
2011. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!