Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Párotok részeg és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Párotok részeg és az utcán kiabál (néha csúnya dolgokat is). Mit tesztek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:07
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
hülye természetem van, én hátat forditanék és otthagynám.
2010. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azonnal kidobnám.
2010. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam már a részegedés is szakítás lenne...nem bírom a részeg embereket!
2010. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te is kiabálj vele
2010. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Aki emiatt szakítana, az még soha nem volt szerelmes. :) Ti hülyék vagytok? Az ember annyi mindent megbocsát a párjának, és a részegség szakító ok? Remélem soha nem mentek egyetemre, mert baromira el fogtok csodálkozni. De legalábbis nem lesz pasitok :P Ideje felnőni, kislányok!


Én belekarolnék és próbálnám csitítani ha l

tom h valakiket zavar. Ha mondjuk sétálunk és csak úgy óbégat a haverjaival akkor nevetek rajta, kész. Másnap lesz mivel heccelnem.


21/L

2010. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

soha nem jönnék olyan emberrel össze aki iszik vagy netán cigizik....!Ha gyakran csinálja ezt a műsort elküldeném a fenébe........!!!!!

21/L

2010. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elhagyom
2010. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ez legyen a legnagyobb gond a kapcsolatotokban!

A lényeg hogy ha beleköt valakibe, akkor védje is meg magát, én egyedül azt szégyellném ha futni látnám.

2010. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akik védik a pasit, gondolkodjanak el rajta: vajon az alkohol a későbbiekben nem lesz gond? Mi lesz, ha netalántán családalapításra kerül a sor? Egy hőbörgő iszákos alkesz mellett nőljön fel a gyermek?

De nem kell ennyire messzire menni. Az alkohol eléggé szélsőséges reakciókat hozhat ki az emberből. Aki jó kis verekedésekre, rendszeres veszekedésekre vágyik, az nyugodtan szerezzen magának egy alkesz pasit.

Arról nem is beszélve, hogy ezzel a pasi őt magát, meg részben a barátnőjét is lejáratja, amikor mondjuk a házuk előtt ordibál.

(Úgy sejtem, nem egyszeri esetről van szó.)

A szerelem meg épp hogy elvakít, ez pont az a szitu, amikor észnél kell lenni. Lehet neki adni még egy esélyt, hogy álljon le a piáról, de sokat nem érdemes cicázni.

2010. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pff... Attól, hogy berúg alkalomadtán, még nem lesz alkoholista senki. de akkor már olyan pasival se járjatok, kedves emancipuncikák, aki számítógépes játékokon lövi az ellent, mert biztos tömeggyilkos lesz belőle. És akkor mi lesz majd a gyerkőcökkel? :PP


21/L

2010. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!