Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltok rá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltok rá, ha a párotokat sírni látjátok?

Figyelt kérdés

Bármi lehet az ok: összeroppan a munkahelyi stressz miatt, meghatódik egy filmen, elsírja magát egy újságcikken(pl. kidobtak egy kutyát az X. emeletről), vagy összeveszett a szüleivel, esetleg kibukik belőle, hogy a kapcsolatotokkal van problémája. Ki hogy kezeli az ilyen helyzetet?


És még arra lennék kíváncsi, milyen különbség van aközött, ha egy nő sír vagy egy férfi? Ha egy nő teszi, azonnal meg kell vigasztalni, mert ők érzékeny lelkűek, de egy férfi soha ne sírjon?



2017. márc. 9. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ min sír. De vszínűen megvigasztalnám :3 ha lenne párom...ha lenne...ha lenne...
2017. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség. Egyrészt nagyon nem mindegy, hogy min sír valaki. Ha nagyjából mindenen (újságcikk, film stb.) az már túl sok. Biztosan nem állnék le vigasztalni egy film miatt valakit.... De nyilván vannak olyan dolgok, amin meg tudom érteni, ha valaki sír. Ilyen egy hozzátartozó halála, valamilyen betegség, házassági válság stb. Ilyenkor nyilván ott kell lenni mellette és támogatni. Az meg megint egy hülyeség, hogy férfi sose sírjon. Dehogynem! Nem szabad elnyomni az érzéseket, mert az betegségek, szorongások forrása lehet.
2017. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsepi, ölelésés, megkérdezném tőle mi a baj és hogy megoldjuk, minden rendben lesz.
2017. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Hogy reagálok?


Benedvesedem... ha én sírok, ha ő... szexelünk egyet és már nincs is miért sírni.

2017. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Amiket felsoroltál azok közül van amit teljesen megértek, és van amin legfeljebb mosolyognék magamban (pl újságcikk, film). De a komolyabb ok az más. És hülyeség hogy a férfi ne sírjon. Páromat is láttam már sírni, pedig első ránézésre kemény fickó. Csak odamentem átöleltem, vagy csak megszorítottam a kezét, s próbáltam vigasztalni. Teljesen normális ha az ember feje fölött néha összecsapnak a hullámok, ilyenkor jobb kiengedni a fájdalmat, legyen az akár nő, akár férfi. Ezen nincs mit szégyellni, mindenkinek vannak érzései.
2017. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hat furanak tartanam, ha akarmin elsirna magat kb, a komolyabb dolgokkal nincs gond, meg mondjuk bar ha elsirja magat egy filmen, azon is maximum mosolyognek, ha amugy az eletben altalaban nem olyan, hogy akarmin kepes beerzekenyulni, csak epp ilyen hangulata volt.

Nekem nokent a hormonok hulyesegei miatt vannak neha fura idoszakjaim, multkor az egyik Pokemon epizodon sirtam otthon egyedul :D De alapesetben en sem vagyok tul erzelgos.

2017. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Én próbálom rávenni, hogy fejezze be mert csak összevizez mindent és a zsepi is drága amit erre pocsékol.
2017. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Èn nem merek mások előtt... Túl kìnos lenne a másiknak. Ìgy viszont mindig èlhetek álarcban...
2017. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Megvigasztalom és megszeretgetem. Szerintem nem szégyen ha egy férfi sír.
2017. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként sírósabb vagyok,akkor nem kell engem sajnálni, vigasztalni, kibőgöm magam és jobban vagyok.

Ha egy férfit látok sírni attól nagyon meghatódom. Jó tudni, hogy az erősebb nem képviselői is ugyan úgy el tudnak érzékenyülni, hogy ők is emberek:)

2017. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!