Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltok rá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltok rá, ha a párotokat sírni látjátok?

Figyelt kérdés

Bármi lehet az ok: összeroppan a munkahelyi stressz miatt, meghatódik egy filmen, elsírja magát egy újságcikken(pl. kidobtak egy kutyát az X. emeletről), vagy összeveszett a szüleivel, esetleg kibukik belőle, hogy a kapcsolatotokkal van problémája. Ki hogy kezeli az ilyen helyzetet?


És még arra lennék kíváncsi, milyen különbség van aközött, ha egy nő sír vagy egy férfi? Ha egy nő teszi, azonnal meg kell vigasztalni, mert ők érzékeny lelkűek, de egy férfi soha ne sírjon?



2017. márc. 9. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Én férfi vagyok, én magam nem szokam sírni. Talán valami 15 éve sírtam utoljára nagyapám temetésén.

De alapvetően gondoskodó típus vagyok, tehát ha sírni látom a csajomat, akkor az nagyon erősen megérint engem is lelkileg, úgyhogy igyekszem megnyugtatni, segíteni neki.

Mivel férfi vagyok, értelemszerűen nem járok férfiakkal, de ha mondjuk egy havert, tesót stb. látok kiborulni, sírni, a reakcióm akkor is a részvét és a sajnálat és a segítőkészségem és a támogatásom biztosítása.

Nem szoktam senkit lenézni azért, mert sír, rengeteg sz**r elért már engem is az életben, pontosan tudom, milyen b**szottul sz**r, a lelket szétmaró érzés tud lenni egy szakítás, egy kirúgás, egy közeli személy halála, stb..

2017. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na, azért nőként is, aki minden hülyeségen elbőgi magát, az gáz. Volt ilyen barátnőm, túlérzékeny a javából.


A párom pl. csak valós gondnál sír (pl. meghalt a barátja, vagy ha velem történne valami), de nem zavar. Zsepi, ölelés, és simogatás, nekem nem attól férfi valaki a szememben, hogy kőszikla.

2017. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha én sírok, a pasim is elbőgi magát...
2017. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megölelem, és nagyon aggódok érte. Mellette valahol jó érzés, hogy így megbízik bennem, de ez inkább csak utólag jön rám, akkor épp nem ezzel vagyok elfoglalva, hanem hogy hogy vidíthatnám fel.

A férfi igenis sírjon. Az igazi férfi bátor, aminek része az, hogy saját magát fel meri vállalni. Számomra a keménységet tettető, soha nem síró pasik a férfiatlanok, hiszen ők még saját maguktól is be vannak tojva :D

2017. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor engem kórházba vitt a mentő, mert úgy nézett ki, eltört a lábam, akkor például sírt, és nekem nagyon jólesett (ő a férfi).
2017. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!