Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rendjén van amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rendjén van amit a párom művel a nyomkövetéssel?

Figyelt kérdés
A barátnőm (26) kb éve fedezte fel hogy okostelefonra léteznek nyomkövető alkalmazások és azt erőlteti, hogy használjuk mert az ő barátnői is használnak ilyet és hogy ez milyen jó mert látják a párjukat hol járnak..először azt mondtam hát oké kipróbáljuk, ami még először poén is volt az utána már egyre idegesítőbbé vált, ugyanis állandóan azt nézte merre járok és hogy ott mit csinálok meg kivel vagyok. Mivel ügyintéző vagyok egy vidéki nagyobb cégnél nem mindig vagyok egy helyben, fix munkaidőm sincs sajnos és előre sosem tudom merre visz az utam mert mindig napközben jönnek elő a feladatok amikkel megbíznak.Na ezek után már állandóan bekellett neki számolon hogy itt és ott én mit csináltam ami egy idő után már nagyon zavart,pl. ahol nem volt térerő és nem látta a gps helyzetem azonnal hívni kezdett hogy merre vagyok. Többször gyanúsítgagott, hogy biztos félrelépek stb de ez badarság mert nem vagyok az a fajta meg korábban se adtam erre alapot. Végül letöröltem ezt a szarságot a telóról és aztán jött a hiszti , hogy mert rejtegetek valamit azért nem akarom hogy ne lásson. Megmondtam neki, hogy hagyja ezt a nyomkövetés dolgot mert látom nem tudja értelmes dologra használni csak engem szekál vele nagyon gyerekes dolgokkal (Mit csináltam abban az utcában mikor ott nincs is semmi ő szerinte) tehát eddig csak konfliktus volt belőle. Most erre van rákkatanva, hogy lehetne levakarni erről?

#nyomkövet
2017. márc. 9. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnőm (26) kb éve fedezte fel hogy okostelefonra léteznek nyomkövető alkalmazások és azt erőlteti, hogy használjuk mert az ő barátnői is használnak ilyet és hogy ez milyen jó mert látják a párjukat hol járnak.."


"Nyugodtan dugjon egy pórázt a seggembe" A pusztító, 1993

Egy ilyen megmozdulás után feltehetően kiröhögném. Ha nem tetszene neki, akkor pedig kalap kabát.

2017. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, eddig azt hittem én vagyok betegesen féltékeny. De ez már tényleg durva. Ha a barátnőd nem érti meg, hogy a munkádból kifolyólag kell menned minden felé, akkor nincs miről beszélni.

Vagy szakítasz vele, vagy szerzel egy munkát, ahol egész nap egy helybe kell ülnöd (és utána egyből haza mész), vagy ezt hallgatod életed végéig.

2017. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fake GPS azt azt jelzi neki hogy az irodában ulsz. Azt kesz
2017. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem az a kérdés, hogy lehet kijátszani, mert az egyszerű. Itt az elvvel vannak komoly gondok véleményem szerint.
2017. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyet szakít, olyat szagol. Ha egy féltékenykedő beteg p-csával jössz össze, akkor ne csodálkozz, hogy egy féltékenykedő beteg p-csa. Akkor kellett volna kirőgnod a francba, amikor előjött ezzel a fantasztikus ötletével, de még mindig nem késő. Értelmes ember egy percig sem viseli el a féltékenykedést, csak szólok.
2017. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. törlöd ezt a sz.rt a telefonodról

2. dobod a nőd, de gyorsab

2017. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A párommal szerencsére egyetértünk abban, hogy mindkettőnknek joga van privát szférához, sőt, személyes kis titkokhoz is! Amíg nem élünk vissza egymás bizalmával, addig nincs gond, ha pedig mégis, akkor megette a fene az egészet, féltékenykedéssel, ellenőrizgetéssel nem lehet kiváltani!

Egyetlen esetben tartom indokoltnak a nyomkövető alkalmazását: a párom rendszeresen jár egyedül túrázni. Ha neadjisten történne vele valami, a GPS-adatokból lehetne tudni, hogy hova küldjem utána a mentőcsapatokat. De mivel sokszor olyan helyen van, ahol nincs térerő, így inkább csak aggodalomra adna okot.

2017. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ember, ez már beteges. :D Szétröhögtem az agyam.

Ennyi erővel vegyél fel videót arról, hogy végzed a dolgod a wc-n aztán küldd el neki. :D

26 évesen ha ilyen baromságoknak jelentőséget ad, hisztizik, akkor a hölgynél bajok vannak. (NAGYOK)

26 évesen fél lábbal felnőttkorban meg pláne.

De jó, hogy mai napig nem élek ilyen okostelefon baromságokkal...

2017. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nevetséges. Próbáld meg elmagyarázni neki, mennyire szánalmas, és nevetséges, amit csinál. Vegyél neki egy kondibérletet, hátha lehiggad, meg lesz jobb hobbija a nyomozás helyett.
2017. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne levakarni?😃 A beteges féltékenységről nagyon sehogy, ez nonszensz. És egyébként kíváncsi lennék neki mivel telik a napja, van magánélete vagy kimerül a téged való ellenőrzésben?
2017. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!