Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok szeretne bevenni még egy nőt vagy esetleg párt alkalmi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Az én párom is felvetette már... Hogy jó velem minden, de úgy kipróbálná, de én nem bírn elnézni hogy egy másik nő is ott lenne. Szíve vágya. De velem nem fog teljesülni.
2017. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Lelépnék.Akinek ilyen vágya van, csak kevés esetben akadályozható meg, hogy ne élje ki előbb-utóbb.Tegye, de ne mellettem.
2017. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Kidobnám.
2017. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

#2 Jaj de kemény valaki :D


Én simán belemennék. Két férfi mondjuk érdekes lenne "hé ez az én seggem volt" és társai de érdekes lehet.

2017. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Oké, megtöröm ezt a nagy elutasítást: Örülnék neki. Srác vagyok és jó lenne egyszerre 2 nővel. A barátnőmmel tervezzük is, csak még nem találtunk megfelelőt, mert a teltebb lányok jönnek be nekünk.

Ettől még egy pár lennénk, ugyanúgy szeretnénk egymást, csak kipróbálnánk valami újat.

2017. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#14: a két férfi 1 nő felállást már tizenévesen volt "szerencsém" kipróbálni... csinálja, akinek tetszik, de ez még úgy is ótvar élmény volt, hogy nem kötődtem a nőhöz. Ha pedig neked ebből a keménység jön le, akkor részvétem. 2-es voltam...
2017. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem díjaznám! Nem tudnám nézni, hogy mással szeretkezik. Ilyet csak akkor szabad megtenni, ha mindkét fél százszázalékosan elfogadja! Különben féltékenység, szakítás lehet a vége.
2017. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Benne lennék ha örömet okozna neki,de azért én sem bánnám.
2017. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lapát!
2017. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
fájó szívvel elbúcsúznék tőle..
2017. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!