Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz olyan párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan párt találni, aki hasznos is?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk tud valamiben érdemben segíteni, tehát ténylegesen meg tudja könnyíteni az életemet. Azzal, hogy ott van és lehet szexelni nem lesz senki sem boldog, mert attól még nem tud érdemben segíteni semmiben.
2016. dec. 16. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem te fogalmi zavarban vagy. Te bejárónőt keresel.

22/L

2016. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt kifejthetnéd bővebben is, hogy mire gondoltál :)

F

2016. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
A kérdező lehet nő is, akkor viszont bankárt keres.
2016. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Neked egy pszichiáter lenne hasznos.
2016. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
gondolom ,mert ez egy elba szott világ lett.fogyasztói társadalom.sikerült az emberekből kiirtani az érzelmeket. egyszerűen nem érdekel a más nyomora.mindenki fölött átlèpünk ,szó szerint is.nincs szeretet csak felszínes magamutogatás.mokuskerék,hajtás egy újabb tabletért egy 500ezres telefonért.embertársainkat leszarva.
2016. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
10:26 : Nem, nem erről van szó. Viszont jó lenne, ha érdemben tudna nekem segíteni problémákban. Egy bölcsésszel nem megyek sokra, aki csak azt hiszi magáról, hogy okos.
2016. dec. 16. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom te nem tudnal segiteni neki, mert te is csak azt hiszed magadrol, hogy okos vagy es ezert nem kellesz a "hasznos embereknek"
2016. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha hasznos emberre vágysz, hivj szerelőt, az megcsinálja amire kéred, de még annak is fizetned kell.

Ha neked nem elég az, hogy találsz valakit aki önzetlenül veled van, támogat és együtt oldjátok meg a problémákat, családotok lesz és felneveli a gyerekedet, neked nem elég segitség és nem vagyok boldog tőle, akkor tényleg csak egy szerelőre van szükséged...

Szerintem neked még nem volt normális párkapcsolatod...

2016. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Neked mi bajod? :D Én pl bölcsész vagyok, akkor szerinted nem tudok beverni egy szöget a falba, vagy kereket cserélni az autón? :D Vagy mire gondolsz az alatt, hogy "érdemben segíteni"?

Mondjuk kár is kérdezgetni, onnantól, hogy "Azzal, hogy ott van és lehet szexelni nem lesz senki sem boldog", onnantól világos, hogy nem vagy képs felfogni a párkapcsolat lényegét, igazából kár is a billentyűzetet koptatni miattad.

Keress egy bejárónőt/inast, vagy menj pszichológushoz. AMiről te beszélsz, az nem kapcsolat.

2016. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Rosszul keresel, azért!

Ha neked a bölcsész nem tud segíteni, akkor ismerkedj talán könyvelővel, asztalossal, vagy szakáccsal, attól függően, milyen jellegű segítséget szeretnél kapni rendszeresen!


Másrészt tényleg valamit rosszul csinálsz, mert vagy rosszul választasz, vagy nem tudod értékelni az apró dolgokat.


Nekem pl. egyértelmű, hogy a férjem minden téren segít: apaként, családfőként, szerelőként, ápolóként, pszichológusként. Mikor mire van szükség.

Pont úgy, ahogy én is neki: anyaként, szakácsként, varrónőként, ápolóként, pszichológusként, stb.


Ha valaki csak annyit tesz az életedhez, hogy ezentúl nem egyedül maszturbálsz, akkor azt tényleg cseréld valaki hasznosabbra. :)

Mert egyáltalán nem nehéz olyan párt találni, aki önként és szívesen okoz örömet neked azzal, hogy ahol tud, segít.

2016. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!