Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelt kérdés

...ha a pasid, miután veled randizott, kettesben találkozna egy lánnyal, akinek aztán felmenne a lakására, és a csaj kaját készítene neki?


A tali előtt még egy rágót is kért tőlem, pedig csak a randijaink előtt vesz be egyet-egyet, hogy jó legyen a lehelete.


Túlreagálom? Mondta is barátom, hogy csak addig volt ott, amíg a csaj pasija meg nem érkezett.


2017. márc. 9. 14:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És m iért nem vitt magával? Nekem ő már csak a volt párom lenne. Ilyent normális férfi nem csinál. Az én párom is mehetne a búsba, ha ezt így előadná, és normálisnak tekintené. Féltékeny lett a másik csaj? Aztán mire föl?? Te nem mehetsz, a csaj fiúja is, mire megjött, nem láthatott semmit, szerinted kaját csinált neki?
2017. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon megbízható emberrel nem gázos egyáltalán. A rágó sem, lehet gyrost evett, amiben hagyma van. Azért kezelte ilyen nyíltan, mert kajakra csak haverok a csajjal. Az én barátomnak is van két lánybarátja. Évekkel előttem is megvoltak neki, mégsem volt soha semmi. Az egyik a nyáron meg is házasodott, a másiknak is van barátja. A barátomnak egyik sem jön be, nem az esetei, alacsonyak, az egyik duci, a másiknak nem túl szép az arca. Hú, mekkora nagy szám hogyha kettesben taliznak és felmegy hozzájuk enni... :D Oda ne rohanjak. :D Amúgy nem volt ilyen, de ha lenne se zavarna.
2017. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar igazán, hogy párkapcsolatban van, mégis egy olyan intim környezetben találkozott egy számomra vadidegen lánnyal (a nevét sem tudom), mint amilyen a lány lakása. Nem bántott, hogy találkoznak, tehát megtiltani sem fogom, de azt akkor tegyék nyilvános helyen. Ennyivel lezárom a témát.
2017. márc. 9. 18:22
 14/26 anonim ***** válasza:

Nagyon engedékeny vagy. Nem semmi.

És mit szólt erre? Vagy nem mondtad neki?

2017. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én mentem már fel haver (pasi) lakására, tény, hogy ha csak ketten lettünk volna, akkor az nekem is kényelmetlen lett volna. Ott voltak a lakótársai is, így nem volt gond, de én nagyon nehezesen kerülök olyan kapcsolatba valakivel, hogy kettesben legyek a lakásán vagy bármi. Több hónapos, éves, mély barátság.

Van párom. Valamelyest egyébként még őt így is zavarta, habár esélytelen, hogy azzal a pasival bármit kezdenék valaha :D Ha az utolsó lenne a földön, akkor se.

Egyébként megkérdezett téged erről?

2017. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Plusz ott van a kérdés, hogy a csaj régi legjobb barát/hasonló? Mert akkor azért nem illik féltékenynek lenni és elmarni őket egymás mellől.
2017. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

Valószínű nem élnék már ha ilyet csinálnék illetve ő sem ha ilyet tenne.

Nálunk az ellenkező nemű barát sem elfogadott, ismerős még csak-csak de azzal sincs találka kettesben, főleg nem lakáson, mindketten így vélekedtünk az első perctől, a tapasztalataink alapján, mi is barátokként indultunk, 5 éve házasok vagyunk ;)

2017. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva találkozom vele, majd akkor megbeszéljük. Ha még érdekelni fog valakit, leírom a fejleményeket.
2017. márc. 10. 00:14
 19/26 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2017. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Irjad majd.
2017. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!