Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te féltékeny lennél a helyemben?

Figyelt kérdés

...ha a pasid, miután veled randizott, kettesben találkozna egy lánnyal, akinek aztán felmenne a lakására, és a csaj kaját készítene neki?


A tali előtt még egy rágót is kért tőlem, pedig csak a randijaink előtt vesz be egyet-egyet, hogy jó legyen a lehelete.


Túlreagálom? Mondta is barátom, hogy csak addig volt ott, amíg a csaj pasija meg nem érkezett.


2017. márc. 9. 14:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát, ha ti heti egy-két alkalommal találkoztok, akkor nem vagyok túl optimista az elhatározásod sikerét illetően:

" tehát megtiltani sem fogom, de azt akkor tegyék nyilvános helyen. Ennyivel lezárom a témát."

Ezt tán a feleségemtől elfogadtam volna, bár neki meg nem jutott volna ilyen az eszébe.

2017. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Hogy érted, 21.? Akkor a te feleségedet nem zavarná, ha havercsajjal töltenél kettesben egy estét a csaj lakásán? Esetleg rendszeresen?


Persze különbözőek vagyunk, engem zavar, mást meg nem. :)

2017. márc. 10. 23:52
 23/26 anonim ***** válasza:
A havercsaj, kocsmázás, mindenféle, arra volt példa - erre a hangnemre nem volt példa.
2017. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azt hittem, egyértelmű, hogy nem ebben a szó szerinti, tömör két mondatban fogom elintézni a problémát. :D Azért sem támadtam le azonnal, mert abból semmi jó nem származott volna, maximum keserű vagdalkozás, mert hirtelen nagyon elkeseredtem. Holnap már tudni fogok tiszta fejjel beszélni vele erről.
2017. márc. 11. 00:37
 25/26 anonim ***** válasza:

Akkor jó! Az indulat ritkán visz jó irányba.

Engem nem zavarna a sztori, azt az egy pontot kivéve, hogy a kedvesét miért is nem mutatja be a régi havernak, akár csaj, akár pasi.

Az jut eszembe, hogy a gimis ofőnk 6 évvel idősebb, ő kislányos kinézetű volt, én meg a nagy szakállam idősebb jellegű, és néztek már a férjének, pasijának is - és jó sokszor mentem hozzá egyedül látogatóba. De senkiben nem merült fel, hogy ebben volna bármi szexuális lehetőség, csak a feleségem egyszerűen kívül volt ezen a körön. De szerették egymást - szóval úgy fel sem merült, hogy ismeretlen bárkihez mászkáljak.

Szerintem ez a leginkább a cikis a történetben.

2017. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta a barátom, hogy nagyon sajnálja a történteket, főleg azért, mert szomorkodtam miatta. Legközelebb nem tesz ilyet, és örül, hogy megbeszéltem vele. :)
2017. márc. 11. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!