Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők! Ti, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti, hogy reagálnátok ha a lányotok (18) és a barátja (20) elétek állna, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Szóval közölné veletek a lányotok, hogy felelőtlenek voltak és már csináltak is tesztet és pozitív lett? Tegyük fel a lányotok egyetemre készülne szeptembertől. Mit csinálnátok? Ilyenkor az a jobb ha a srác is ott van vagy ő inkább (a saját érdekében) maradjon távol?
2017. febr. 15. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen lenne, becsülném, ha elém állna a fiú is. Biztosan gondolatban kinyírnám, de a baj megtörtént, viselkedjen felelősség teljesen. Olvastam az előző kérdésed...miért nem megy nőgyógyászhoz?
2017. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd elmegy. Egyenlőre utál engem és úgy csinál mintha semmi probléma nem lenne. "Kicsit" ki van akadva
2017. febr. 15. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
1. válaszoló vagyok. Szerintem ő is ugyan olyan hibás, mondom ezt nőként(nem volt védekezés, úgy ment bele ebbe az egészbe). Reméljük, most csak bűnbakot keres, lehiggad és belátja azt, hogy ő is hibás.
2017. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Bár én ugyan nem vagyok szülo, csak 19 éves,azt gondolom ha már megtortént a dolog,egy ilyen helyzetben a szüloi tàmogatás a legfontosabb. A vita és az igedeskedes senkinek nem tesz jót és nem vezet sehova. :)
2017. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Szokjál hozzá. Akármit, akárhogy csinálsz, mindig is te leszel a hibás, minden rosszért. Addig keverik a nők a "lapokat", amíg a férfit hozzák ki hibásnak.

Szokjál hozzá.

Ha nem akarod, ne vedd el! Mindketten felelőtlenek voltatok, de főleg Ő. Neki nagyobb a veszteni valója, és egyenlőek vagytok. Nem csak a férfi dolga a védekezés, ez közös feladat.

Persze a terhesség megszakításról Ő dönt egyedül, mert az Ő teste. Az hogy te csináltad, és a te sorsod is, az le van ... Te ebbe nem szólhatsz bele.

Hidd el jobb gyerektartást fizetni, mert ha már most sem vállalja a tettei következményét, amíg élsz elnyom majd, és bűnbak leszel. Nehogy elvedd.


Most szülőként. Lányos apa vagyok, ez fontos!


Most mindenki (főleg a feminácik) azt várná tőlem, hogy neked menjek. De feljebb leírtam, hogy elsősorban a lány vigyázzon magára. Ha nincs gumi, nincs szex. A nők mindig mindenért, a férfiakat okolják, csak hogy ne kelljen felelősséget vállalniuk. Ebben az esetben a feleségem is nekem támadna, hogy ezért is én vagyok a hibás. Ne legyenek illúzióid a csajodnál is ez lesz. Ezt hozta magával a nők "egyenjogúsága", ami abban mutatkozik meg, hogy összefekszenek fűvel, fával, és ribizliskednek, amit önmaguknak igazolnak is.

Szóval ha az én kicsi lányom ezzel elém állna, akkor kiröhögném, és szégyellném magam, hogy egy ribizli lett belőle. De ez van. Egy terhes nő felnőtt, önálló, és döntésekre képes, főleg hogy 18 éves. Ez az ő döntése, viselje a következményeit. Nem raknám ki a házból, de nagyon hamar bizonyítania kéne, hogy nem csak a lábát tudja szétrakni, hanem képes eltartani a családját is. Végül is egyenlőek vagyunk, egy nő is "képes ugyanarra, mint egy férfi" :-))), és ma már szinte büszkeség egyedülálló anyának lenni. De felőlem el is vehetnéd. Egy darabig még a szobájában is lakhatnátok. Még jól is elsülhet.

Ha a pasijával jönne, valószínűleg nem is beszélnék a sráccal, hacsak nem ő az első pasija, akivel évek óta együtt van. Véleményem szerint a fiú, ebben az esetben nem tényező. De azért biztos kapna tőlem, ha nyavajogna, hogy kevesli a gyerektartást...

2017. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha en lennek ilyen helyzetben,hogy igy jar a gyerekem(aki meg nincs) es mondjuk nem egy jol mukodo,mas szemevel is nem csak a par szemevel,jol mukodo kapcsolat lenne ami 2-3eves,akkor orulnek ha elvetetne a gyereket.Ha megis megvan a jo kapcsolat talan... Nem egy fiatal anyukat ismerek,mind egytol-egyig messze all parkapcsolatilag es mindenhogyan,hogy a leheto legjobbat nyujtsa a gyerekenek.

Ilyen fiataloknak nem valo meg gyerek,mert nem tartanak ott agyilag,aki viszont erettebb az nem kerul ide(nyilvan semmi sem 100%-os vedelem de az mas).

Le nem szidnam nagyon mert ertelme nem lenne,de azert beszelgetnek vele.

Most lehet jonni,hogy 18 evesen nagykoru,az o teste stb.,de!szinte 90%,hogy a szulok fogjak oket eltartani,had szoljon mar bele akar-e meg egy terhet a nyakara.

Na meg elgondolkoznek mit rontottam el a nevelesben.

Lehet szexelni,en sem vagyok apaca,viszonylag fiatalon is kezdtem,de sose voltam olyan felelolten,hogy gyerek lett volna a vege.

Tehat szerintem ebben a helyzetben lenyegtelen mit csinal a pasi,jo vege ugyse lesz.Szinte biztos,hogy gyerek nelkul nem lenne orokke tarto a romanc.

2017. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van lányom, bár még nincs 18 éves, de már sokszor gondolkodtam rajta, hogy mit tennék ilyen helyzetben.

Először is kicsit csalódott lennék, mert amióta egyáltalán tudja, hogy mi az a szex, azóta a felelősségteljes védekezésre nevelem. Beszélgettünk is róla, a kezébe nyomtam egy rakás ismeretterjesztő könyvet a témában, utána átbeszéltük, hogy mit értett meg belőle, kérdezhetett, stb. (És fel vagyok háborodva, hogy a sulijában egyáltalán nem foglalkoznak a témával, mert gyanítom, hogy a többi szülő nem feltétlenül beszélget el így a gyerekével, pedig már rendesen kamaszodnak...)


Na de visszatérve a helyzetre. Ha mindezek ellenére mégis teherbe esne a lányom, mert hát ugye nincs 100%-os védekezési módszer, még a legnagyobb biztonságot nyújtó védekezés mellett is előfordul, történetesen velem is megtörtént már (!), én mindenképpen szeretnék elbeszélgetni az "ifjú párral", hogy hogyan látják a helyzetet, milyen lehetőségekben gondolkodnak. Átvenném velük az összes pro és kontra érvet. Aztán döntsenek őt, és bárhogy is döntenek, a lányom mellett állok maximálisan.

2017. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!