Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem boldog párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem boldog párkapcsolatra, ha mindenem megvan, viszont nem tudok szülni?

Figyelt kérdés
A páromtól sem várnám el, mert nem nézném szívesen, ahogy fájdalmakat él át. Ha jól tudom átalakítás ezen nem segít.
2017. márc. 10. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre szebb, folytasd kérlek ..
2017. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na mostmár látom hogy csak unatkozol :D De tetszik :)

Szerintem is folytasd...

2017. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
már majdnem elgondolkodtam, mit is válaszoljak :D
2017. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy a páromnak legyen minden szép és jó, mert nőből van és ezáltal nem kérdés, hogy minden jár neki.
2017. márc. 10. 22:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy pillanat, kapcsolom a pszichiátriát.
2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na várj, konkrétan te az kédezted hogy baj-e a NORMÁLIS nőknek hogy FÉRFIKÉNT nem tudsz szülni? Ugye tudod hogy erre a férfiak 98%-a nem képes (a maradék 2% meg transzexuális) mégis legalább a 60%-uk boldog párkapcsolatban él?
2017. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!