Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar bemutatni a szüleinek? 21F

Figyelt kérdés
3 honapja vagyunk egyutt, ő 18 eves. En mar az also heten bemutattam a szuloknek nalunk, o pedig azt mondja hogy naluk senkit se erdekel kivel van, sot, az se, hogy hogy nezek ki, mit tanulok, dolgozok. Addig nem erdekli oket, mig nem szomoru miattam es nem vagyok ra negativ hatassal.. emiatt, hogy nem mutat be, folyton kifogasokkal jon at, tehat hazudik valamit, kozbe pedig nalam jon. O nala csak akkor tudok menni, ha nincs otthon senki igy. Mi lehet ennek a hattere? Tudjak, hogy vagyok, de se a nevemet, semmit nem tudnak rolam es elvileg nem is erdekli oket.. mi ez?
2017. márc. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy olyanok a szülők, hogy nem szívesen dicsekszik velük.

3 hónap után ne erőszakoskodj, egyáltalán nincs elkésve a bemutatással.

Az is lehet, hogy megmondták neki korábban a szülei, hogy a lakásuk nem átjáróház és majd azt hozza el, akivel komolyan tervez.

Ezt pedig - ugye te is tudod - 3 hónap után nem lehet 100%-ra állítani.

Majd 3 év múlva tedd fel ugyanezt a kérdést!:)

2017. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy nem menekült el tőled, amikor egy hét után már bemutattad otthon, durván korai.

Minek erőlteted, ha már elmondta, hogy nem látnak szívesen a szülei? Sok szülő nem a gyereke párjára, amíg nem jutnak eljegyzésig - nem mondom, hogy ez rendben van, de nem erőltetheted rájuk, ha nem akarják. Valszeg a barátnőd csak meg akar kímélni, mert ismeri a szüleit és tudják, hogy fognak hozzádállni.

Nem mindenkinek érdeklődő a családja, mint ahogy nem minden család szoros és összetartó, tetszik vagy nem, ez van. Teljesen érthető a barátnőd magyarázata, miért nem hiszel neki, adott okot, hogy ne bízz benne?

2017. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem ertem, mi a fura ezen. Vannak olyan csaladok, ahol nem szokas minden "jottment" randipartnert bemutatni, hanem csak akkor, ha mar kozeleg az eljegyzes, es tenyleg a csalad uj tagja lesz masik. Nalunk is igy van pl.
2017. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem. Hol írtam, hogy akarom, hogy bemutasson?

Én azért mutattam be, mert áthívtam hozzánk és nyilván, akkor bemutatom, hogy ki ő, nem pedig elbújunk a szobámban... Engem az az egyetlen dolog zavar, hogy kifogásokat keresve találkozunk az ő részéről, mintha titok lenne a kapcsolatunk és sosem mondja, hogy velem van, hanem egy mondvacsinált indokkal elintézi a találkozást.

2017. márc. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!