Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy kihűlt ami régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kihűlt ami régen lángolt?!

Figyelt kérdés
Lehet hogy én érzem csak így,de nekem ez így nemjó.A helyzet a következő.Úgy két hónapja tart. Kevesebbet vagyunk együtt,többet túlórázik,sokszor fáradt mindenhez,beleértve az intim együttlétet is.De közben mindig szeretget,csókol,átölel,amikor együtt vagyunk mindig boldognak látom,de szerintem nem normális hogy heti egyszer szexelünk,és van hogy az is elmarad.Pedig én szeretném és utalgatni is szoktam rá hogy mennyire jó lenne és úgy hiányzik,de mindig azt mondja hogy tudja és énis neki de túl fáradt hozzá.Elhiszem hogy fáradt.Tényleg sokat dolgozik,de akkor sem jó így hogy egyre ritkább a dolog.Hozzáteszem hogy szinte soha nem vitázunk,maximális az egyetértés köztünk,és ez az elmúlt 6 évben mindig így is volt.Még mielött bárki írná hogy mondjam el neki,beszéljem meg vele,próbáltam.És a válasz mindig ugyanaz.Hogy nincs semmi baj,hogy nagyon szeret engem és én vagyok a mindene,csak értsem meg hogy sajnos tényleg nagyon elfárad a munkahelyén és semmi másra nem vágyik amikor hazaérkezik csak arra hogy együtt pihenhessünk.Szerintem hosszútávon ebböl adódhatnak komolyabb problémák.Mit tehetnék? Szeretem őt és a világért nem Szeretném hogy elhidegüljön tőlem.

2017. márc. 11. 06:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Önszántából túlórázik vagy kötelező neki?

Mivel szerintem ez csak egy átmeneti időszak, ezért légy türelmes.

2017. márc. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzetünk igazság szerint nem követelné meg mert amit szeretnénk mindig elő tudjuk teremteni,nem lenne kötelező,de mivel kiemelkedően jól fizet a túlóra önszántából megy,mert motiválja a pénz.Nyilván engem is és mást is.Egy pillanatig nem gondolom hogy nem szeretne engem,vagy mással ismerkedett volna meg, mert nem érzem így.Csak jól esne ha többször tudnánk szerelmeskedni,mert én borzalmasan vágyom rá.
2017. márc. 11. 07:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Az en parom is ilyen,vannak ilyen idoszakai,legy turelmes

Altalaban hetvegen vagy szunetekkor nyaralaskor bebizonyosodik hogy minden rendben mukodik.Vagy reggel ebresztem 10perccel hamarabb es lezavarunk egy gyorsat,olyankor meg nem annyira faradt.Nem egyszeru mert en kb naponta kivannam,de elhiszem hogy 10ora stresszes munka utan nem erre vagyik.

2017. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom,és soha nem vetem a szemére,csak azt gondolná az ember hogy a mi korunkban még többször kívánja az ember,25 évesek vagyunk mindketten.
2017. márc. 11. 07:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Vagy megjnt vagy van valakije.

Az elettarsam se birja 2 napnal tovabb,megisvisszautasit engem es kozben gyanusan titkolozik. Sajnos csak akkor lesz tobb szexben reszem,ha talalok magamnak egy uj elettarsat.


Mar mindent megprobaltam.

N

2017. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valamiért én mégis úgy érzem hogy nincs senkije.Eddig minden rendben volt köztünk.
2017. márc. 11. 07:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Soha nem adott okot arra hogy mást higyjek.Nem titkolózik,nem jár el.
2017. márc. 11. 07:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Vazze... Amikor én túlzásba vittem a túlórákat, még belém is rúgtak... hogy "a munka fontosabb, mint én".

na de a kérdésre válaszolva: Próbáld ki, hogy "önkiszolgálsz". Ha bevetésre kész állapotig el tudod juttatni, utána már ő sem nagyon fog tiltakozni szerintem. De ha netán nem megy, akkor ne erőltesd, abból hiszti lehet csak, az meg egyőtöknek sem jó

2017. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És aztán? Utána ha mégse? Hát na. Most tényleg az lenne a megoldás hogy az önkiszolgálást választom? És ennyi? :(
2017. márc. 11. 14:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ez nem vezet eredményre, akkor azért lassan értésére adhatod, hogy szép az, ha jól keres, de nem csak ezért szereted... És hogy abból az erőből te is kérsz.
2017. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!