Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok boldog a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a párommal, van értelme így?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekünk..

Már pár hónapja ezen agyalok, hogy vajon jó e ez így? Én nagyon eltávolodtam tőle... Nem bízunk egymásban 100%ig

Ő mindig csak azt mondja amit hallani szeretnék (ezzel múltkor el is szólta magát)

Végülis aránylag jó apa, gyerekekkel jól bánik (bár nem sok türelme van hozzájuk ha rosszak) de ez még bele fér..


Nekem hiányzik az a szív bizsergető érzés, "szerelem"

Ha elmegy dolgozni akkor örülnék ha hiányozna, vagy h alig várjam h haza érjen át öleljem puszi stb.

De ez nincs... :/


Egyedülálló anyaként is elgondoltam az életem és biztosan nehéz lenne és benne van a pakliban h nem is találok normális férfit és akkor egyedül maradok :/


Ti mit tennétek? Nem érzek iránta semmit, de mint apa teljesít 👍


Legyek boldogtalan de a gyerekeket nézve maradjak vele?!!


(Amúgy ő tudja ezt h már nem érzek iránta szerelmet)



2017. márc. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, ez az élet része, hogy elmúlik a rózsaszín köd, a bizsergetés.

Szerintem te nagyon belelovaltad magad egy szerelmes álomba, ahol jön a tökéletes herceg és életed végéig lángolni fogsz érte, holott ilyen valószínűleg nem lesz.

Azt mondod a párodról, hogy alapvetően jó apa, és azt mondja, amit hallani szeretnél (vagyis jót akar neked?!).

Szerintem nem kéne eldobnod őt, hanem koncentráljatok egymásra. Verd ki a fejedből ezt a romantikus álmot, és éljetek meg a pároddal élményeket! Az segíthet visszahozni az érzéseket.

2017. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen lehet igazad van :)

Amúgy engem pont az zavar h azt mondja amit hallani akarok, mert tudom h nem igaz... És nem őszinte hozzám :/

2017. márc. 11. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én értem az aggódalmaid és azt is hogy két közös gyerek mellett nem igazán cselekedhet már az ember meggondolatlanul.


Sokszor hallani hogy gyerek(ek) után más lesz az életük a pároknak sokkal laposabb és érzelem mentes egysikú lesz.

Ez azért is van többek között mert a gyermekre terelődik minden figyelem és a házas életre ha úgy tetszik nem jut kellőképpen. Vajon miért?!


Jasolnám azt, hogy próbálj meg a férjeddel beszélgetni egyfajta (vészjelzésként).

Nem baj ha már a sokadik eset inkább 100x mint egyszer sem.

Megkérdezném az ő véleményét is hol romlott el? Hogy tudnánk ezt helyre hozni?

Menteném a menthetőt elsősorban.

Ha lehetséges mindenképp bevetném vérfrissitésként hogy utazzatok el hogy újra egymásra találjatok. Romantikázás valahol messze ahol csak ti lehettek gyerekek nélkül.( Ha vannak nagyszülők ez megoldható. )


Ha ezek után sem menne a dolog köztetek akkor el kell búcsúzni ha évek mennek így el előbb utóbb csak gyerekek fogják ezt megsínyleni és Te is kedves kérdező!


Azt írod egyedülálló anyaként az életed nehéz lenne stb. Az én édesanyám egyedül nevelt fel engem és a 2 öcsémet miután elvállt. És az ami segítséget kapott azaz éhenhaláshoz is kevés lett volna. Elszánt (volt) és akaratos most is a jéghátán is megél ez bizonyítja az is hogy mind a hárman megkaptunk mindent. Mindenkinek vannak kudarcai és mindenkinek megkell küzdenie sok mindenért. El kell határozni magunkat céltudatosan valami mellett és nem szabad gyávának lenni, talán ez a titok nyitja.

2017. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Azért én azt tanácsolom, hogy arról beszéljetek sokat, miért nem őszinte, miért nincs bizalom...keményebb helyzetből hoztuk mi helyre a házasságunkat, én azt a furcsa dolgot vettem észre, hogy magába a családba lettem szerelemes.
2017. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek a 4-es válaszolóval, ezt beszéljétek meg, hogy legyen veled őszinte, mert neked arra van szükséged, nem a finomított változatra, amit szerinte hallani szeretnél.


Egyébként erre a helyzetre tudnál egy példát mondani?


1-es válaszoló

2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!