Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a feleségem, de más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a feleségem, de más tetszik, hogy küzdhetem le a vágyam a másik lány iránt?

Figyelt kérdés
Van már közős gyerkőc is nagyon szeretem a családom de hiányzik a tűz a kapcsolatunkból, nem akarom tönkretenni őket, de állandóan szenvedek...
2017. márc. 11. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%

a legtisztább ha lakásos örömlányokhoz jársz el kéjenckedni.

ott nincs érzelmi kapcsolat kialakulás,para a lebukástól csak a kéj.

2017. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem vágyom örömlányokhoz járni nem arra van szükségem...
2017. márc. 11. 21:56
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

akkor meg add le a gyereket a nagyszülőkhöz,vidd el vacsorázni az asszonyt,piázzatok kicsit utána,majd ültesd bele a farkadba.

kis odafigyelés és visszaváltozik azzá mint az elején,ha adsz rá esélyt neki.

2017. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi kérdező, ez egy idő után normális, nem te vagy az első és nem is te leszel az utolsó akinek X év házasság után elkezd hiányozni a bizsergés, a szenvedély, a tűz... Ilyenkor mérlegelni kell, hogy mi éri meg jobban neked. A feleséged akivel jó, de már nincs meg az a szikra, viszont ebben a langyos pisiben akár még 25-30 évet is el lehet lavírozni, vagy pedig valami teljesen új, friss, szerelem aminek igen bizonytalan a jövője. Esetleg ott a harmadik opció, ha le tudod meccselni magadban.
2017. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés mivel nem ismerjük a körülményeket,de 2 év után ez nagyon korai!
2017. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mérlegelj!

Szerintem nem ér annyit hogy meg kockáztasd hogy elveszítsd a családod akiket szeretsz.

Szakítd meg azzal a lánnyal a kapcsolatot és igyekezz azon hogy többet legyetek együtt a felesegeddel újra hozd ki belőle azt a tüzet mint az elején, el fogod felejteni azt a lányt.

Légy őszinte, kommunikáljatok, beszéljétek át a dolgokat csináljátok közös programokat, mond el neki nem szeretnéd hogy a ti házasságotok is ellaposodjon és tönkre menjen.

Én hiszem hogy ha valaki szeretné fellendíteni a kapcsolatát az fel tudja, hiszem ismered a nejed tudod mit szeret tudod hogy lehet újra fellendíteni a tüzet.

Sok sikert, meg tudod csinálni csak akarni kell.

2017. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

Voltam ilyen helyzetben a feleség oldaláról, az én exem bele is bonyolódott egy kis kalandba. Kb. 2 hónap után kiderült, hogy azon kívül, hogy a másik nő "új", semmivel sem tudott többet nyújtani nálam, sőt... az exem elmondta, hogy nem tudott vele beszélgetni, követelőző és hisztis volt, mindemellett pedig semmit nem nyújtott, csak elvárt. Szóval 2 hónap után jött a kiábrándulás.

Én hülye még megbocsátottam volna az exemnek, hiszen nem történt semmi komoly, csak fellángolás volt, na meg hát ugye ott volt a közös életünk, gyerekünk...

De az exem nem fogta fel, hogy ha csak a felét tette volna bele a mi kapcsolatunkba, mint amit a másik nővel való kapcsolatába tett (udvarlás, bókok, randizás, figyelmesség, kedveskedés, stb.), ha én a töredékét kaptam volna ennek, akkor a kapcsolatunk megmenthető lett volna.

Mert egy feleség sok minden tud lenni, de ÚJ nem tud. Megújulni tud. Ha van miért/kiért. De amikor egy exem egy új ruhára, vagy frizurára annyit tudott kinyögni, hogy "mennyibe került?", akkor az nem volt túl motiváló.

Egy kapcsolatból annyit tudsz kivenni, amennyit beleteszel. Ha nincs benne tűz, akkor vidd bele! Tessék újra randizni, udvarolni!


Egyébként tanulságul megjegyzem: mi elváltunk az exemmel. Mindkettőnknek lett új kapcsolata. Az exemé azóta már ugyanúgy ellaposodott, mint a mi házasságunk, nem győz panaszkodni a közös barátoknak, hogy minden kapcsolata ide fut ki, és nem érti, miért... Én azonban ezúttal olyan társat választottam, aki hosszú idő után is képes tenni a kapcsolatért, hogy közösen őrizzük a tüzet. Nem csak tőlem várja, hanem ő is dolgozik rajta. Egész más minőségű így a párkapcsolat...

2017. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2 év után elég korai, de gondolom akkor a "gyerkőc" még kicsi, így persze, hogy nincs tűz, egy kisgyerek mellett nem jut sok idő egymásra...

A gyereket próbáljátok meg néha beutalni a nagyszülőkhöz, nagybácsihoz, akárki megbízható ismerőshöz, és menjetek el wellnessezni, randizni, vagy csak otthon romantikázzatok, "játsszatok".

A másik lánnyal meg ne találkozz soha többé, és kész.

2017. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!