Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már gyomoridegem van?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt, de még mindig nem akar összeköltözni velem, pedig 34 évesek vagyunk. Lehetőségünk is lenne rá, mert van hova. Szeret érzem, de nem tudom akkor mi ez? Beszéltünk róla többször, kérdeztem mi a félelme, de normális választ nem kapok. Mit csináljak?
2017. márc. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el
2017. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

nem értelek amúgy.

az összes eddigi nőm azt csinálta,hogy ott aludt hétvégén,majd néha hétköznap is,ott maradt 1-2 cucca,aztán 1 év múlva azt vettem észre,hogy együtt élek egy nővel haha.

2017. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Attól tarthat, hogy az együttélés alaposan próbára fogja tenni a kapcsolatotokat. Elszürkülhet, ellaposodhat, a megszokás lesz az úr, apró-cseprő dolgokon fog majd menni a vita(WC-ülőke lehajtása, rendrakás, takarítás, stb.), ha majd néha egyedüllétre vágyik, nem fogja tudni megoldani, stb... Ezek lehetnek jogos aggályok, akár még - bár kimondatlanul -, de a te részedről is, de tegyetek róla, hogy ezeknek ne legyen alapja. Lehet, hogy még nem csiszolódtatok össze eléggé, és akkor bizony még korai a dolog, hiába vagytok 34 évesek.
2017. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még 10-15 évet az összeköltözéssel, hátha jobb lesz.
2017. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
" Szeret érzem, de nem tudom akkor mi ez?" - megmondom: szeret, de erős korlátokkal, ha összeköltözni se akar, akkor neki az a max. amire jó vagy, bármi is ez.
2017. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, hol élsz te.

Aki a Wc-ülőkén problémázik, az hülye, és olyannal össze sem kell jönni.

Aki pedig nem hagyja a másikat egyedül is lenni megoldható! -, annak szintén nem való kapcsolat.

Elég gáz, ha nálatok ez a helyzet, nálunk van szabad tér, és nem verjük ki a balhét apró baromságok miatt.


Kérdező: miért vagy vele? Neki megfelel így, jó az agglegény-élet, rendszeres puncival. :) Ez nem baj, mert mindenki más, de ha zavar, keress olyat, aki összecuccol veled.

2017. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!