Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem "tapad" rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem "tapad" rám nagyon?

Figyelt kérdés

Tavaly ismerkedtem meg egy pasival. Interneten napi szinten (van hogy egész nap) beszélünk, ami számomra már picit megterhelő. Nem szeretném megbántani, mert jófej, csak úgymond nagyon "rámtapadt". Ha megnézem amit írt, és nem írok neki vissza 5 percen belül akkor megint ír, hogyha unalmas, meg nem akarok vele beszélni akkor szóljak. A problémám az, (de ezt már mondtam is neki) hogy nincs téma, nem tudunk miről beszélgetni. Szerinte nem ez a gond, de én tudom hogy igen. Sokszor a fejemhez vágja, hogy sose akarok vele telefonon beszélni, mindig csak chaten. Ezt már tényleg unom! A másik meg az, hogy nekem van egy kialakulóban lévő kapcsolatom. Erről tud, de mivel még nem komoly, ezért ő úgy tudja, hogy csak találkozunk és szexelünk (ami persze igaz is) tehát ő ezt szexkapcsolatnak tudja. Finoman persze próbálom a tudtára adni, hogy ez bizony hamarosan komolyabb lesz, és erre ő már rá is jött, de mindig azt mondja hogy majd úgyis alakul. Egyébként ő is szeretne velem párkapcsolatot. Sokszor felhozza a szexet, és erre én nem nagyon tudok mit reagálni. Semmi vágyat nem érzek felé, és kicsit ez most durva lesz, de attól egyenesen rosszul vagyok, hogy szexeljek vele!  Ráadásul szeret bosszantani is, mert ha megkérdezi hogy beszélgetek-e a "szexpartneremmel" és mondom hogy most nem, rögtön azt mondja hogy biztos más csajnak csapja a szelet. Ebből is picit elegem van.

Na de visszatérve a kérdésemre, tényleg tehernek érzem azt, hogy egész nap beszélgessek vele, és elegem van abból, hogy mindig erőlteti a szextémát, és a hívást. Van mikor jókat beszélünk, de a legtöbbször csak a hülyeségeket írja, amire semmi kedvem válaszolni.

Röviden próbáltam leírni, ha valakinek nem egyértelmű valami, akkor nyugodtan szóljon.

Most pedig az a kérdésem lenne, hogy csak szerintem tapad rám nagyon, vagy én reagálom túl? És mit kéne kezdenem ezzel a helyzettel? Gondolkoztam rajta, hogy elmondom neki ezt amit leírtam. Szerintetek ez jó ötlet? Nem nagyon szoktam tanácsot kérni, de most muszáj voltam. A válaszokat előre is köszönöm!

Mielőtt pedig bárki lek*rvázna, szólok, hogy nem vagyok az, és ez a helyzet számomra is kellemetlen, éppen ezért idejét látom annak, hogy tisztázzam a dolgot!

24/L


2017. márc. 12. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy akar tőled valamit, ne kínozd. Szakíts vele kerek perec, ha nem érti meg, tiltsd le. De ebben a helyzetben te legalább annyira hibás vagy, mint ő.
2017. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

"Mielőtt pedig bárki lek*rvázna" Azért látom csak tapasztalt vagy már errefelé. Undorító amit művelsz vele, mivel ezzel konkrétan csak húzod az agyát és ártasz neki.


Milyen tanácsot vársz ezek után ? Tudod mit kell tenni mert leírtad, de még sem teszed mert gerinced az nem sok van. Ráadásul nem az zavar, hogy szivatod, hanem az, hogy neked megterhelő.

Innentől már csak feltételezés, de gondolom a srác nem néz ki túl jól, amelyiknek meg széttetted magad az pedig igen...

2017. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok miről beszélni ráadàsul mint fèrfi sem érdekel akkor miről beszélünk? :) Valljál színt és építsd le!
2017. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarom őt hülyének nézni! Egyszer nem mondtam neki, hogy én is ugyanazt érzem és akarom tőle, mint ő tőlem! Beszélgetek vele, mert baráti alapon bírom, de az hogy egész nap írogat és a fejemhez vágja azt, hogy sose akarok vele telefonon beszélgetni már megterhelő számomra! A kérdésemet pedig nem ártana végigolvasni, és értelmezni, nem pedig rögtön nekem esni!
2017. márc. 12. 11:52
 5/11 A kérdező kommentje:

#1. Igen, tudom hogy én is hibás vagyok. Nem akarom kínozni, csak ő sokkal többet szeretne, mint amit én adni tudnék neki.

Sose keltettem benne (szándékosan legalábbis biztosan nem) reményt, csak gondolom ő azt hitte, hogy előbb-utóbb megszeretem. Csak közben ugye nekem van egy kialakuló kapcsolatom... de megbántani tényleg nem szeretném!!

2017. márc. 12. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába nem adsz neki egyértelmű jeleket, már az, hogy megállás nélkül dumálsz vele, egyfajta "jel". Én sosem tartok rendszeres kapcsolatot olyan pasikkal akik akarnak tőlem valamit és én nem akarok tőlük...merthogy ez is játszadozás velük, csak eljátszod, hogy nem adsz rá okot. Egyáltalán, miért hagyod hogy számon kérjen, ha nincs köztetek semmi? Érted? Ha hagyod neki hogy számon kérjen a dolgaidról akkor ő ezt úgy fogja fel hogy "van köztetek valami".
2017. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6. Erre még nem is gondoltam... Teljesen igaz, hogy nem kéne hagynom. De hogy neki ebből az jön le, hogy van köztünk valami...

Mondjuk azt észrevettem, hogy tényleg elvárja, hogy figyeljek rá. Sokszor megkapom tőle mikor ír valamit és én csak 1-2 szót írok vissza, hogy ő hiába beszél több emberrel, mindenkire ugyanúgy figyel. Én pedig nem... és akkor megint kezdi hogyha unalmas akkor szóljak stb.

2017. márc. 12. 12:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a szerencsétlen hülye szeretne veled összejönni, reménykedik hátha lesz valami.

Te nem szereted, nem is akarsz tőle semmi, csak néha jó vele beszélgetned. Ideje lenne befejezned, mert gyakorlatilag kihasználod azt a szerencsétlent, miközben te már rég más pasival szexelsz.

Érted egyáltalán hogy mi a gond?

2017. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megírtam neki, de az egészet egy viccnek fogta fel... egyáltalán nem értette meg!

Azt írta hogy "tudja, de ha megunom a nyavajgását úgyis azt mondom hogy pá!"

Ezután megkérdeztem hogy miért, és azt írta hogy "mert mindig a féltékeny nyavajgással jön" ... szerintem elsem olvasta amit írtam.. most mit csináljak???

2017. márc. 12. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
tiltsd és kész. majd rájön. vagy többé ne válaszolj neki. de most már ne húzgáld a mézesmadzagot előtte.
2017. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!