Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tahó dolog? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
A párom megkért, hogy holnap vigyem el őt és a haverját egy meccsre autóval, miközben én lázas beteg vagyok. Mondtam hogy nem, de kb. még ő volt felháborodva. Ez csak egy az "apróbb" dolgai közül....
2017. márc. 2. 10:38
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
Vidd el őket persze, és mire visszajönnek főzz nekik valami finomat is biztos éhesek lesznek és fáradtak. Szóval ez a minimum. Remélem kamu.
2017. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Hidd el én is lestem egyet mikor megkért.... kb. taknyam-nyálam összefut, lázzal egybekötve, és akkor vigyem el őket. Borzasztóan mérges lettem.
2017. márc. 2. 10:42
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

miért nem vezet ő vagy a haverja?

te betegen pihenni akarsz ő meg háborog...elég bunkó dolog...


24F

2017. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Ok nem tudnak vezetni, vagy mi? Szerintem is bunkosag, foleg felhaborodni rajta.
2017. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Inni akartak picit. Hát mondom megoldjátok máshogy. A kutyát nem bírom levinni sétálni mert félek nem bírok legyalogolni a 4.ről, és akkor kocsikázzak velük a kézimeccsre....
2017. márc. 2. 10:46
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott. Később se lesz jobb, aki ilyen önző az ilyen marad, nem számíthatsz majd rá semmiben.
2017. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szarul esett.... kezdek komolyan elgondolkodni azon, amiket apám mondott róla.
2017. márc. 2. 10:48
 8/51 anonim ***** válasza:

máskor is volt ilyen bunkó?


24F

2017. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Volt/van egy haverja, akit utálok, mert iszik és akkor páromat is ráveszi. Nagy nehezen sikerült elmarnom azt a mihaszna fajankót, de mikor a képben volt, őt is vinni-hozni kellett, és természetesen nekem kellett akkor vezetnem, mert ők ittak. Nagyon elegem volt már ebből. De hál Istennek a haverja exe visszatért, ők meg utálják egymást párommal, így lekopott tőlünk.
2017. márc. 2. 10:50
 10/51 anonim ***** válasza:
0%
Hát sztem elég gáz hogy ennyit se tudsz neki megtenni.
2017. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!