Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is elszomorítanak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elszomorítanak, ha nem kérdezne rá, mi bajotok van?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem, beszéltem vele pár sort, küldött vicces dolgokat stb. Közben megjött, éreztem már, de az ájulás határán voltam. Kérdeztem őt, hogy gyógyszerből be lehet azt venni, ami vényköteles, nem nekem írtak fel, de a leírása alapján számomra is jó. Leírt a véleményét. Leokéztam, és mondtam neki, hogy már bevettem egy másikat. Aztán írt rá szivecskét. És ekkor megkérdeztem, hogy komolyan ennyire nem érdekli, hogy mégis mi baja van ilyenkor a másiknak? Erre mondja h de érdekelte, csak éppen tanulás közben van..

Előtte persze vicceskedés ment meg kifejtette a véleményét meg szivecske, de az, hogy mi a bajom, azt már nem tudta leírni.

Jogos a kiakadásom?

Most nevezhetitek kis dolognak, de nem szoktam gyógyszereket bekapdosni csak úgy, ő is tudja, egyébként haromnikus a kapcsolatunk tényleg, de vannak ilyen kicsi, számomra pedig nagy dolgok, amiket nem ért meg.


2017. márc. 12. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm? Mi van? :D Te most konkrétan Mikulásozol?
2017. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg érte, de én sem értem, mi a gondod. Piroska befigyelt? Akkor nem csodálom, hogy nem faggatózik... :D
2017. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányként átérzem a rossz hangulatod, de ez egyáltalán nem olyasmi, amiért ki kéne akadni szegényre. Egyél egy kocka csokit, és engedd el. :)
2017. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Ha bajod van, mondd meg, ne manipuláld ki belőle a kérdést.
2017. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Tessél átfáradni a tini kapcsolatokba.
2017. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Várj addig amíg elmúlik a menstruációd, majd akkor újra gondold át, hogy ez tényleg ennyire zavar-e.

30/f

2017. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Szakíts vele. Szegény ember jobban járna nélküled.
2017. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezeket a női játszmázásokat úgy utálom. Mindig felhúzom magam. De az a legnagyobb büntetés, hogy figyelmen kívül hagy. Főj csak a saját levedben. És ezek után még neked áll feljebb?
2017. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Fel kéne találni és be kéne építeni minden internetre kötött eszközbe valami olyan szerkezetet, ami érzékeli, ha a felhasználó menstruál, és olyankor letiltaná az internetkapcsolatot.
2017. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad! Nyugodj le!

Havonta menstruálsz, ha mindig "műsor" fogja kísérni, meg fog unni.

2017. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!