Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is elszomorítanak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elszomorítanak, ha nem kérdezne rá, mi bajotok van?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem, beszéltem vele pár sort, küldött vicces dolgokat stb. Közben megjött, éreztem már, de az ájulás határán voltam. Kérdeztem őt, hogy gyógyszerből be lehet azt venni, ami vényköteles, nem nekem írtak fel, de a leírása alapján számomra is jó. Leírt a véleményét. Leokéztam, és mondtam neki, hogy már bevettem egy másikat. Aztán írt rá szivecskét. És ekkor megkérdeztem, hogy komolyan ennyire nem érdekli, hogy mégis mi baja van ilyenkor a másiknak? Erre mondja h de érdekelte, csak éppen tanulás közben van..

Előtte persze vicceskedés ment meg kifejtette a véleményét meg szivecske, de az, hogy mi a bajom, azt már nem tudta leírni.

Jogos a kiakadásom?

Most nevezhetitek kis dolognak, de nem szoktam gyógyszereket bekapdosni csak úgy, ő is tudja, egyébként haromnikus a kapcsolatunk tényleg, de vannak ilyen kicsi, számomra pedig nagy dolgok, amiket nem ért meg.


2017. márc. 12. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki éli meg tragédiaként. Én olyan korán kezdtem el menstruálni, hogy senki nem mondta, hogy a hiszti is a része és jé, nem is nyávogok.
2017. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem ez a kérdés szomorít el.
2017. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezte volna, akkor az lett volna a baj, hogy miért nem tudja magától.
2017. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tedd meg neki! azt a szívességet, hogy elhagyod!


A fenének sem kéne egy ilyen hülye hisztérika, mint te!

Én is szoktam menstruálni, nekem is fáj - meg úgy a nök 99%-nak), de értelmes ember nem "sértődik meg" ilyen baromságon, hogy "nem érdekli, mi van velem".


Most asszisztáljon egy szem gyógyszerhez, vagy miaszar? Mentőt ne hívjon?

Nőj fel, ezt normális férfi nem viseli el hosszútávon.

2017. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!