Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók előjáték?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi lenne, elsősorban hosszú idő óta (!) párkapcsolatban élőkhöz, hogy a csók vajon mennyire számít előjátéknak? Tudtok-e úgy csókolózni, hogy semmiféle vágy nem alakul ki benneteket, azaz csak úgy. Számomra a csók felvezető, bevezető egy együttléthez, míg a párom hiányolja a "csak úgy" csókot. Nálatok, hogy van ez? Rövid párkapcsolatoknál természetes talán az ilyen szimpla, "semmi továbbit nem szeretnék" csók, de hosszabb ideje együtt élőknél hogy is van ez?
2017. márc. 13. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem 2 év kapcsolat/együttélés után is felállt a szerszám azonnal ha megcsókoltam úgy szenvedélyesen az egykori barátnőmet.

szóval igen.

26/F

2017. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 icu75 ***** válasza:
Nem tudunk úgy csókolózni,hogy az ne legyen vágykeltő. Gyakran van szájrapuszi esetleg egy kis ajakbeszippantás belefér röviden, ennyi még nem okoz nagy vágyat. A hosszabb csók, nyelvezés még mindig előjáték számba megy nálunk. (12éves kapcsolat)
2017. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Általában előjáték, de azért lehet üdvözlés vagy búcsúzás is.
2017. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én szeretnék spontán csókokat, de a barátomnak szintén ez a kifogása, hogy akkor beindul tőle és ezért csak szex elött szoktunk.
2017. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Minden mas esetben szajrapuszit ad.Regen szerettem csokolozni,mara lekorlatozodott akkorra,amikor szexet akar.N
2017. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem mindenki jó ebben... Azok ìgy jártak...?
2017. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is...


Csókolózunk petting nélkül is, de pettinghez is kell a csók, része annak

2017. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es és 5-ös!


Ezek szerint bennetek semmilyen nemi vágy nem alakul ki a csókolózás közben? Pont olyan, mintha fognád a kezét? Vagy inkább arról van szó, hogy bennetek is elindul valami, de nem szeretnél tovább menni, elég a csók?

2017. márc. 13. 11:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, ha csak előjátéknak használod a csókot. Ez egy tartós kapcsolatban része kellene lenni az éltnek. Gondolom az ebédet is megeszed akkor is, ha nem kapsz utána desszertet.

Aztán sírsz, hogy kihűlt a kapcsolat. Tartós kapcsolatban is kell udvarolni, kedveskedni, simogatni, csókolózni, érdeklődni a párom napjáról, megdicsérni, megköszönni, ha megtett nekem valamit. Ezek tartják életben a jó párkapcsolatot, nem az, ha néha rutinosan megdöntöd. Próbáld ki!

24 éve élünk házasságban.

2017. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9


De ha meg sokszor van, nem válik unalmassá? "Jaajj már megint ugyanaz, előre tudom az egészet..."

2017. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!