Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Már nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról van szó hogy van egy barátnőm aki nagyon szeret engem és tényleg ez látszik is (közös képeket rakott mindenhova a szobájába, mindig süt nekem, mindig minden helyzetben lehet rá számítani). Egyszer kb. 3 hete azonban a szalagavató bulimon(ő nem volt ott beteg volt) megismertem egy lányt aki teljesen magával ragadott..kb egész este vele beszélgettem csak és órák hosszát elvoltunk egész reggelig...és elkezdtünk beszélgetni a neten is...és az az igazság hogy úgy érzem egyre inkább kezd szimpatikussá válni...tud már a barátnőmről és azt mondta nem akar bekavarni viszont én is nagyon szimpatikus vagyok neki..van benne valami plusz ami mindig is hiányzott nekem a jelenlegi kapcsolatomból..valami varázs amit teljesen megszerettem benne 3 hét alatt...múlt hét pénteken elmentünk teázni és nagyon elbűvölt ott is rengeteg nevetés, rengeteg beszélgetés idilli délután...meg akartam csókolni..tudtam hogy nem szabad megcsalnom a barátnőmet..de égetett a vágy hogy megcsókoljam.. végül nem tettem meg de ő is akarta és nagyon közel már csak pár milliméter volt köztünk mikor mondtam h ne ezt nem szabad:( Mondta h megérti a helyzetemet viszont ezt így nem lehet tovább csinálni mert ő sem akarja h megcsaljam a barátnőmet és én sem akarom őt megcsalni még is vágyunk egymásra.. belegondoltam a mostani barátnőm helyzetébe h mit kéne tennem és iszonyúan szenvedek belül mert azt meg tudom hogy a jelenlegi barátnőm nagyon összetörne ha gyanútlanul mikor ő teljesen boldognak érzi magát velem azt mondanám h vége..nem is tudom mit mondhatnék neki indoknak h miért vetek véget a kapcsolatnak...Viszont ha vele maradok és elveszítem ezt a lányt aki teljesen megfogott akkor úgy érzem én áldoznám fel magam a boldogságomat csak h a barátnőmet ne törjem össze hiszen semmivel nem szolgált rá...semmi összeveszés meg ilyesmi nem volt..épp csak annyi h kicsit lusta nem szeret mozogni meg a szüleivel szemben sokszor hisztizik de velem semmi nem volt eddig... És még az is kérdés ha feladom a jelenlegi kapcsolatot akkor vajon lesz e olyan jó a másik lánnyal mint vele?

Nem tudom mit tegyek kettős életet semmiképp nem fogok élni egyik lányt sem akarom megalázni! De két szék közé sem akarok esni és fogalmam sincs mit tegyek...

Ha a barátnőmmel maradok legszívesebben leköpném magam amiért ő mindent meg tesz értem én meg azon gondolkozok "lecseréljem e" és ha ezek után vele maradnék többet nem tudnék boldog lenni..lelkiismeretfurdalásom lenne h semmivel nem szolgált rá arra h szakítsak vele és csak gyávaságból vagyok vele :( és nem akarom kihasználni a jóindulatát miközben meg sem érdemlem :( De ha szakítanék vele ..azt mondta abba belehalna...De ebbe a vergődésbe én fogok most már :( Tudom h nem érdemlem meg őt és próbáltam elfelejteni a másik lányt de nem tudtam..a szívem mintha már őt szeretné... Segítsetek mit tegyek? Hogy lenne mindenkinek a legjobb? Higgyétek el én úgy akarok kijönni ebből a háromszögből h mindenkit a lehető legkevesebb fájdalom érje de érzem h nem lehet sajnos :(



2017. márc. 6. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Értelmes tanácsot nem tudok adni, de nem irigyellek haver :(

Biztos elég aggasztó helyzet

23N

2017. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Elsősorban szeretnék gratulálni neked, minden tiszteletem a tiéd! Nagyon nagyon kevés férfi van, aki ennyire jószívű, és nem csak dobja a barátnőjét egy másikért. Sajnos előfordul, hogy megismersz egy másikat, de mint írtad, valami megfogott benne ami a barátnődből hiányzik. Én azt javaslom, hogy legyél őszinte! Hidd el, ez ugyan fájdalmas, de a legjobb dolog! Persze az is kérdés, hogy melyik lány fontosabb neked?! A barátnőddel mióta vagy együtt? Mert egy több éve jól működő kapcsolatot nem biztos hogy megéri eldobni egy fellángolás miatt. Remélem érted mire gondolok.
2017. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből senki se jöhet ki jól, ezt már te is tudod. Viszont szerintem ne maradj a barátnőddel (mint ahogy leírtad, többé nem leszel vele olyan boldog). Szóval egy idő után szakítanátok, csak tovább őrlődnél, szegény lány meg nem tudná mit rontott el és keresné magában a hibát. Bármennyire rossz lesz mindenkinek, ezt beszéljétek meg őszintén, arra készülj fel, hogy totálisan összetöröd, de még mindig ez a legjobb megoldás. A másik lánnyal pedig tisztázd ezt az egészet, hogy belemenne-e a kapcsolatba annak ellenére, hogy sokáig nem tudtál választani köztük. Mivel meg fog viselni valamennyire az elvesztése és van az a pont, mikor nem lesz türelme hozzád. Szóval ilyen dolgokon is érdemes agyalni, majd írd meg végül mi lett
2017. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen tudom hogy őszintének kell lennem mert szinte fáj kimondani neki hogy szeretlek mikor folyamatosan a másik lányon jár az eszem. Úgy érzem átverem így amit semmiképp nem szeretnék :( Lehet az lenne a legjobb ha mindezt amit itt írtam elmondanám neki és akkor lehet megszakadna az egyébként másfél éves kapcsolatunk...Viszont abba is belegondoltam h rá kell szánnom magam a szakításra mert nem szabadott volna beleszeretnem másba ha ő lenne az Igazi és így ő is hamarabb kezdhet új életet olyan mellett aki meg érdemli mindazt amit értem tesz. Hiába fog valószínűleg teljesen 0 ra romba dőlni a boldogsága..meg kell előbb utóbb tennem h ne éljünk hazugságban :( Egyébként 19 éves vagyok és ő is ha esetleg ez valakit érdekelne.
2017. márc. 6. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát hiába szeret ha te mást szeretsz ...

Őszintén kérdezd meg a csajokat és lépj!

2017. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legyêl korrekt a barátnőddel és ne hagyd ebben a megalázó helyzetben. Adj neki eséyt, hogy olyan barátja lehessen, aki szereti és tudja azt a figyelmet és kedvességet értékelni, amit ő nyújt.

Amúgy az új csajt is meg fogod unni, amikor elmúlik a rózsaszín köd és rájössz, hogy a barátnőd mennyivel jobb volt

2017. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő szeret jobban téged te viszont màr nem vagy szerelmes a bnődbe igy nem sok értelme van együtt maradni !A màsik làny meg teljesen megfogott nos ezt előre nem lehet megmondani hogy milyen lessz ez a làny kifog e hasznàlni vagy sem !
2017. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolatnak aztán semmi értelme, folytatni meg minek.Ilyen lelkiismeretfurdalás alapon aztán egész életedben vele maradhatnál.Valakinek biztos jó lenne. Szerintem elég fiatal vagy ahhoz, hogy ne így kelljen élned.VAlakinek úgyis fájni fog. Szerintem lépjél az új irányába.
2017. márc. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem "úgy érzed, hogy átvered", hanem szó szerint átvered a régi barátnődet. Párhuzamosan hülyítesz 2 lányt. Légy férfi és döntsd el, mit és kit akarsz. Egy korrekt ember pedig csak úgy kezd új kapcsolatot, ha az előzőt lezárta. Te ezt nem tetted meg, az új lány tud a régiről, és mégis hajlandó belemenni veled a kapcsolatba? Hát ő sem a korrektség mintaképe. Én csak a régi barátnődet sajnálom. Hagyd ott őt, hadd legyen lehetősége igazi férfit találni. Te pedig az új barátnőddel játszadozzatok egymás érzelmeivel, megérdemlitek egymást.
2017. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak en nem ertem azt, hogy ha mar regota erzed hogy valami nem oke koztetek akkor miert nem leptel le hamarabb?

Persze pont most kell dobbantani amikor van mas. Es meg a nok ugralnak egyik ingárol a masikra.

Mar mindenhogy alazod a mostani baratodet mert ha kidobod es egybol osszejossz(1-2het mulva) az ujal az szerintef nem lesz megalazo?

2017. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!