Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, és most kismama vagyok. A babatervezés előtt minden rendben volt,megbeszéltük,ha sikerül a babának megfoganni,akkor keresünk egy olcsó házat és ha kell akkor persze felújítjuk. Most,hogy 2,5 hónapos terhes vagyok, most hallani sem akar a költözésről,mert hogy az anyukájáékkal szemben van egy üres ház és a fejébe vette,hogy akkor oda költözünk. Eddig semmi baj de lenne,ha nem a falu legvégén lenne az a ház. Nekem van egy kislányom,az előző kapcsolatomból,aki már óvodás és az ovi a falu másik végén található.Egyszerűen nem lehet vele semmit se megbeszélni,mert,hogy én csak veszekedni akarok ezen is. Mit lehetne még tenni,hogy más legyen a véleménye és hajlandó legyen meghallgatni?

2017. márc. 13. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%

Hát ne haragudj, de ehhez csak gratulálni tudok. Mi értelme van így az egésznek?

Úgy gyereket szülni, hogy együtt sem éltek és még egy ilyen alap dologban sem tudok megegyezni, hogy hova költözzetek?

2017. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha kritizálni akarsz akkor nem kell írni.
2017. márc. 13. 16:27
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

"Voltatok ilyen helyzetben?"

Nem, sosem voltam még ilyen hülye.

2017. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha nem szólnál bele? Tanácsot kérni jöttem ide,nem kioktatásért vagy lenézésért!!
2017. márc. 13. 16:46
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Anyám..,. ez volt a kérdésed, hogy voltunk-e már ilyen helyzetben...erre válaszoltam.

Gratulálok az életedhez egyébként, és egyetértek a többi válaszadóval.

2017. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi a baj? Ha ennyi eszed van, hogy teherbe estél költözés előtt - mert ugye várandósan nem igen cipekedik az ember -, akkor ez van, egyébként 2 km, az kb... 30 perc séta, max. 40. Kibírsz annyit, mert nem vagy cukorból.

Az első pár hétben meg max. otthon marad a lányod is - ez egyébként is célszerű, hogy ne legyen féltékenyebb, mint lesz. :)

2017. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy nem látsz tovább az orrodnál. Oké, messze van az óvoda. És mégis hány évig jár majd oda a gyerek? Tudod te, milyen gyorsan elmúlnak a gyermekévek? Egyet pislantasz, és vége. Tudom, hogy most nem úgy érzed, de meg fogod látni, hogy igazam van. Általánosságban is az a baj, hogy az emberek MOST-ra terveznek. Felépítenek egy 120-150nm-es házat, aztán mire készen van, ketten kergetőznek benne, mert a gyerekek már rég a saját életüket élik. Amíg oda kell hordanod a gyereket, fogsz egy biciklit, vagy vesztek egy kocsit., vagy sétálsz egy egészségeset.
2017. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Itt nem az a baj, hogy milyen messze van az óvoda....gyereket csináltatott egy hapsival, akivel együtt sem él, és aki teljesen figyelmen kívül hagyja az ő akaratát. Ez csak a kezdet. Ennél csak durvább lesz a hapsi viselkedése. Akkor ki nem lát az orrától?
2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van, utolsó, de a dolognak azt a vetületét előttem már leírták. Én meg nem az a Miquel vagyok, aki hozzászól egy kérdéshez, ha nincs mit hozzátennie az addig leírtakhoz. :-))
2017. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!