Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak ezek az "apro" dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ezek az "apro" dolgok okot adnanak a feltekenysegre?

Figyelt kérdés

Feltekeny lennel, ha a baratnodnek lenne egy fiu baratja, akivel havonta 1x talalkozik es elmennek valahova. Etterem, mozi, varos nezes, stb.


Feltekeny lennel ha a baratnodnek megakadna a szeme a ferfiakon? Eleg gyakran... Pl ha mentek valahova akkor megnezi a sracokat es szoszerint bamulja oket.


Feltekeny lennel ha a tudnad hogy a baratnod es az exe egy helyen dolgoznak? Kollegak.


CSAK ferfiak valasza erdekelne. Koszonom;)


L



2017. márc. 14. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

nem vagyok féltékeny típus egyik sem zavar

ha meg megcsal, vagy mással akar lenni akkor mehet :)

nincs értelme magamhoz láncolni!


24F

2017. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi 1-es :D akkor nem velem van a gond. :)
2017. márc. 14. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység az önbizalomhiányból és a bizalmatlanságból táplálkozik.


Ha én tudom azt, hogy mennyit érek, és hogy a barátnőm szeret, akkor nincs féltékenység.


Ha valakinél van, akkor vagy önértékelési problémái vannak, vagy a csajában nem bízik eléggé.


28/F

2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

ha ilyesmi programokat csinálnak valószínűleg régebbóta elég jó barátok ergo, ha eddig nem volt köztük semmi most sem lesz.


Nem vakságot, hűséget fogadott szerintem nincsen semmi gond az ellenkező nem megbámulásával.


Az exe pedig nem hiába az és nem véletlenül van velem :D F

2017. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó hogy így gondoljátok,

de engem bizony zavarna.


Én sem bámulom meg a nőket az utcán, különösen akkor nem ha a párom mellettem van. A párom sem lesi a hapsikat. Ha együtt vagyunk, egy minimális tapintatot tanusítsunk már életünk párja iránt.

lehet csak én vagyok túl maradi...

Meg lehet magyarázni ezzel az odaláncolós-önbizalom hiányos hókuszpókusszal, de szerintem akkor is rosszul esik ez éles helyzetben majdnem mindenkinek!

2017. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

1. Nem lennék féltékeny olyan értelemben, hogy biztosan nem tiltanám tőle és nem korlátoznám, valamint őszinteséget várnék el tőle. Ettől függetlenül megértem a helyzetet, mert nekem is van közeli lány barátom, akivel csinálunk kettesben programokat. Kicsit zavarna talán.

2. Nem, bár a bámulás kicsit sok, de egy megnézésből még nincs semmi. Azért lehetőleg ne essen ki a szeme.

3. Nem. A munkahelyen dolgozik az ember, nem csajozik/pasizik, totál hidegen hagyna.

2017. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lennék féltékeny, de nem tartanám természetesnek ezt. Hosszútávon zavaró tud lenni. Az nem zavar, ha megakad a szeme más férfiakon. Mi is észreveszünk más nőket is, attól még, hogy van barátnőnk.
2017. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem lennék.


Simán levenném, hogy egyfelől még nem szakított az exével, másfelől még mindig párkereső üzemmódban van.

Azaz sokmindenként gondolhat magára, de az én páromnak biztosan nem számítja magát.


És hát akkor nem is rabolnám tovább az idejét.

2017. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahh... Komolyan már néha az agyam eldobom ettől az "önbizalomhiánya van" "kevés az önértékelése" "nem bízik a párjában"... Könyörgöm nem hallottatok még szimplán birtoklási vágyról, mert ha normális ha nem az is létező dolog... és igen az zavarna ha mellettem másokat bámulna, ha ott vagyok. Ha engem megbámulnak miközben ott mellette a barátnő én is kellemetlenül érzem magam és szerencsétlen lány is.
2017. ápr. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!