Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők vagy a Férfiak tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők vagy a Férfiak tesznek többet azért, hogy több év után is tetszenek párjuknak?

Figyelt kérdés
Én próbálok jól kinézni,edzek is igaz csak itthon, de ô nem nagyon tesz érte hogy jobban nézzen ki.ti tesztek valamit ez ügyben? 26F

2017. febr. 27. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő, és semmi köze a nemekhez.
2017. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy ebben a kérdésben a nők pártjára kell állnom. Ők többet tesznek azért, hogy tetszenek a párjuknak.
2017. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Ismerek több olyan párt, ahol a nő még mindig nagyon csinos, tip-top, a férfi meg elhanyagolt, és a fordítottját is, ahol a lány eresztette el magát, elhízott, kócos, melegítőben jár (hozzáteszem olyan helyzetről beszélek, ahol még nincs gyerek, tehát a nőnél nem ez volt az ok)



Szerintem ennek nincs köze a nemhez, inkább az alap jellemhez.

2017. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Általánosságban, amikor több éves kapcsolatok után jönnek ide sírni az emberek, akkor a nőknél az merül fel, hogy elhízott, már nem olyan tüzes, nincsenek meg az extrák (köröm, fodrász stb).

Amikor a férfiaknál merül fel, hogy elhanyagolják maguk, már olyan dolgok szoktak szóba jönni, hogy nem fürdik,nem moss fogat, nem borotválkozik, kócos, foltos/szakadt a ruhája, büdös +sörhas növesztés.

Ha mérlegre tesszük a dolgokat, akkor a férfiak képesek jobban elhagyni magunkat.


Páronként változó, hogy ki hagyja el magát a férfi vagy a nő.


Mi a párommal megélünk ilyen periódusokat. Amikor leeresztünk és nem vesszük észre. De az ilyen periódusok előfordulásának oka van. Mi mindig szólunk a másiknak, hogy ez így nem lesz jó és próbálunk segíteni egymáson. Nekem pl. a lelki folyamataima nagyon jól tükrözi a súlyom és a rendrakás. Amikor a lelkemben béke van, akkor tip-top a lakás, és tartom az alakom. De amikor megcsúszok, akkor kupi lesz, és van, hogy felszalad pár kiló, attól függően mennyire vagyok depis.

Én is szólok a páromnak, hogy most valami van, megoldjuk együtt.


Szóval szerintem szólni érte nem gáz, mond meg neki, hogy mellette állsz, de aggódsz érte.

2017. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban a nok.
2017. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy ilyen nincs, hogy melyik van többségben.


Az a fél tesz többet azért, hogy tetsszen a párjának akit ez még érdekli aki még szereti párját igazán.

2017. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Többször a nők sajnos.

Nekem egyik exem is ilyen volt,pont ezért már az exem,tetejében még okoskodott is amihez nem értett,meg elkezdte miért nem veszek akkor autót minek költök ennyit magamra.

Ott kattantam el,és elzavartam.

Én nem teszek magamért hanem még többet teszek mióta párom van.

Pedig férfi vagyok.

2017. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én igenis sokat teszek azért hogy tetszek a férjemnek mindenki észre veszi hogy jól nézek ki csak ő nem
2017. febr. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Egyenfüggő. Nem akarom védeni a nőket de ha apuci minden nap kondizni jár, hogy fullosan nézzen ki, akkor nagy valószínűséggel nem sokat segít otthon anyucinak, tehát anyuci eleve hátrányból indul. Ha nincsenek gyerekek és ugyanannyit melóznak a munkában és otthon is, akkor elvárható lenne hogy mindketten odafigyeljenek. Csak ilyenkor óhatatlanul is eszünkbe jut egy-egy személyes példa.
2017. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, nekem az exem elhanyagolta magát. Pockos lett, hetente 1x borotválkozott, nem állt jól neki a szőr, másrészt az arca is tiszta zsíros lett. A fogai romlásnak indultak, nem ment el fogorvoshoz. A koszos ruháit vissza felvette. Ez ment 1,5 évig. Kiábrándultam belőle, nem akartam szeretkezni vele. Nagyon nagyon sokszor hangoztattam hogy menjünk együtt sétálni, bicajozni, bárhová, de lusta volt hozzá. Több oka is volt a szakításunknak, de ez is közrejátszott.

Egyébként azóta még pockosabb, tehát valószínű, hogy neki már úgy jó, ahogy van. Egyébként már 36 éves. És 4 éve szakítottam vele.


Én sosem akarom elhanyagolni magam. És nem csak a párunknak kell tetszenünk. Magunknak főképp. Nekem az is fontos hogy a munkahelyemen is jól nézzek ki, ápolt legyek. Barátnőkkel, családdal sem találkozom úgy, ha nem tudok normálisan elkészülni.


Nem vagyok maximalista, de szeretek jól kinézni, fitt lenni.

2017. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!