Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz ha bele néztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz ha bele néztem a párom telefonjába? úgy éreztem titkol valamit előlem

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Ezesetben nem gàz !Mégha önbizalomhiànybol fakad a fêltékenykedés !:DA pasid ezzel cddak okot adott arra hogy féltékeny legyêl !Mint irtad is megvàltozott a viselkedése ez több mint gyanus!Sztem talonba van neki a csaj ha veled való kapcsolat nem működne!
2017. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
10-es sztem te felfogàsod a gàz !Mi lenne a minden ember akiknek párjuk van suttyomban flörtölgetne màssal !Egy kapcsolat sem lenne életképes és sajnos egyre többen vannak!Ilyen esetben sztem az lenne a vérciki ha az ember fia lànya örömében tapsikolna és körbe puszilgatnà a kedves cuki pàrjàt hogy jajj de ari vagy hogy rà irsz arra meg erre dicsérgeted de nem baj hogy engem nem ez termêszetes és még aszisztal is hozzà !:D
2017. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Nálam a személyes tárgyaim tabunak számítanak, ha az engedélyem nélkül hozzányúlnál, akkor első esetbenmég felhívnám a figyelmedet, hogy nem kéne, másodszorra szó nélkül repülnél. Nem a levegőbe beszélek, volt már rá precedens sajnos és pont ezért állok ilyen szigorúan ehhez a dologhoz.

Ha valamit akarsz tudni, akkor veszed a fáradságot és személyesen megkérdezed, a választ vagy elfogadod vagy veszed a sátorfádat és békességben továbbállsz. Senkinek nem vagy a főnöke és ez viszont is igaz, egy kapcsolat kölcsönös tiszteleten és bizalmon épül, ha ez meginog, akkor nincs mit erőlködni, bármennyire is szeretnéd meg nem történté tenni a dolgokat, szeretnéd irányítani a partneredet, úgy is azt fogja csinálni amihez kedve van, ezt nem tudod megtiltani, max időlegesen elfojtani.

40F

2017. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a gáz, hogy belenéztél. TE VAGY A GÁÁÁÁÁZ!
2017. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Nálam a személyes tárgyaim tabunak számítanak, ha az engedélyem nélkül hozzányúlnál, akkor első esetbenmég felhívnám a figyelmedet, hogy nem kéne, másodszorra szó nélkül repülnél. "

Na azért ez valahol beteges. Engedélyed nélkül? A gyerekedet is kidobod az utcára, mert elcseni a te drága, betegesen védett cuccaidat? Kíváncsi lennék rá.

Azért azt vegyük észre, hogy megint csak az egyik véglet jutott itt néhány ember eszébe, de a beteges ellenőrizgetés és a házörző módjára való viselkedés, ha a párunk hozzáér a telefonhoz, szerintem egy és ugyanaz. Gáz.

Kérdező, te nem vagy az és az sem amit tettél. Ha alapjáraton nem vagy féltékeny típus, de egyszercsak el kezdesz gyanakodni, akkot ott biztos baj van. És ha baj van, akkor muszáj megbizonyosodnunk róla, ilyen az emberi természet. Na persze, kérdezd meg... Találkoztam én már profi hazudozóval, meg manipulátorral, az fejtse meg aki akarja. Szerintem jobb a bizonyosság.

2017. márc. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én is léptem már be olyannak a facebookjába, akiben azt hittem 100%-ig megbízhatok. De már csak többnyire a kapcsolatunk vége fele.

Nekem játszotta a szépet, a hátam mögött meg már másokkal kavart. Ha ettől egy gennyláda vagyok, akkor az vagyok.

Azóta se volt senkim és nem is lesz. Elég volt a nőkből egy életre. Mert úgy se fogadnak el.

2017. márc. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a kapcsolatotok odáig süllyedt, hogy ilyen aljas megmozdulás kell ahhoz, hogy az igazságok felszínre törjenek. Ha nincs őszinteség, akkor nem értem mit kerestek egymás mellett.
2017. márc. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#12


szerintem te tanuld meg értelmezni a mondatokat, mert látom, elég nagy bajod van vele.

és a mondatfogalmazásoddal is problémáid vannak, mert mondattanilag értelmetlen dolgokat írsz: "de nem baj hogy engem nem ez termêszetes és még aszisztal is hozzà"


hol írtam azt, hogy de jó, hogy a srác ezt csinálja?

viszont tényleg az van, ha már valakit az őrületbe kerget valaki, pl. jelen esetben a kérdező betegesen féltékenykedik arra a másik csajra, ráadásul utálja is gondolom minden ok nélkül, és dührohamot kap, ha a párja már csak szóba is hozza, hogy váltott vele egy-két szó, akkor létre jön a hatás-ellenhatás reakció, aki ellen irányul a te viselkedésed, pont a másikba azt váltod ki, hogy odameneküljön.

de látom, újat mondtam neked, és ezért támadsz!


de ha már így szóba került, akkor gondolom nem tiltott az, hogy egy embernek legyenek az ellenkező nemből barátai.


egyébként pedig, egy kapcsolat mind a két félen múlik. valami akkor se stimmelt, ha a srác elkezdett flörtölgetni azzal a csajjal. valamit elb..sztak abban a kapcsolatban.

2017. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Gond van a kapcsolattal. Szerintem vagy megbeszélitek, vagy külön mentek.


Utolsó, ne cikizd a másik írását, mikor a tiédben sem kevés helyesírási hiba található. :-)

Jöhet a lepontozás ;-)

2017. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"15"reagálva....

Ki a fene beszélt gyerekekről? Szó sem volt erről. Én annyit mondtam, hogy ha a partnerem(aki általában felnőtt embernek tartja magát)az engedélyem nélkül hozzányúl a személyes privát dolgaimhoz, értem itt ezalatt a számítógépem, a mobilom, a noteszem, a feljegyzéseim, kutakodik utánam a hátam mögött, akkor mi a fenének van velem? Vegye a sátorfáját és keressen mást.

Nekem volt olyan partnerem aki minden este átvizsgálta a zsebeimet, telefonomat miközben fürödtem, szerintem ez nem normális, legyen bármennyire féltékeny vagy bizalmatlan típus. Egy ilyen partnerrel nem lehet együtt élni, soha nem tudod éppen mi miatt kapja fel a vizet.

Ha valaki megbízik annyira a partnerében hogy teljesen átengedi a privát szféráját(teljes hozzáférés a levelezéséhez,ami azért lássuk be elég necces, mert a személyes ismerőseim,munkatársaim dolgai, titkai nem feltétlen tartoznak a partneremre), akkor mondhatjuk hogy ez a probléma megoldódik, de az is lehet hogy még jobban elmérgesedik.

Bennem soha fel sem merült, hogy a párom dolgaiba kutakodjak, ha valamit akar úgy is elmeséli, a többi meg nem tartozik rám. Nyugodtan szeretem élni az életemet, ha a párom közben megcsal akkor annak oka volt, nem voltam elég figyelmes, így jártam. Nem a másikat okolom a történtekért, elfogadom a helyzetet és megyek tovább.

40F

2017. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!