Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
X éve házasságban élek, 1 nagy gyerek is van. A párom is magyar, de külföldön élünk. A kapcsolatunk megromlott, már 10 éve külön szobában lakunk, szinte nem is beszélgetünk egymással. Mivel egy fizetésből nem lehet megélni is, és albérletet is fizetni, így kénytelenek vagyunk együtt maradni, és közösen fizetni a kiadásokat. A páromnak ez megfelel, mert kizárólag a munkája érdekli, más nem, de én megfulladok a szeretethiánytól. Mo-ra nem tudok hazamenni, mivel senkim sem él már, és nem csak nincs hova mennem, de még segélyt se kapnék addig sem, amíg találnék valami munkát, szállást. Igazából nem is érné meg, hisz akkor innen sem kapnék normális nyugdíjat, és a magyar nyugdíjam sem lenne elég semmire, pláne nem egy magányosan is boldoguló életre. Eredetileg úgy terveztük, hogy majd az itteni nyugdíjból vidáman eléldegélünk Mo-n... De az még vagy 20 év... Szeretem a munkám, de úgy érzem, lassan eltelik az egész életem, és esélyem sincs így a boldogságra, egy normális párkapcsolatra. Az itteniekkel még csak barátkozni sem akarok, annyira másként gondolkoznak - képtelen lennék egy nem magyarral összejönni. Egyszerűen csapdába kerültem. :(
2017. márc. 14. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyedben mit tennék?

Megmondom őszintén nem vagy könnyű helyzetben de kívülállóként azok alapján amit írtál meg tudom mondani mit tennék.


Boldogtalan párkapcsolatban lenni. Szeretethiány. Mi a közös ezekben? Segítek, önbizalomhiányról árulkodik illetve alacsony önbecsülésről! Mindenek előtt ezeket tedd rendbe ahhoz, hogy a boldog élet felé elindulj. Ha ezzel megvoltál, rájössz arra, hogy te a jelen helyzetednél jobbat érdemelsz. És tudod mit? Megnövekedett önbizalommal képes lehetsz egy olyan párt találni aki szeret téged azért, aki Te vagy. Ezzel a párral szintén közösen élhetsz mint a jelenlegi "pároddal", így az anyagiak megoldódnak. Már csak az a kérdés, hogy a jelenlegi párod és a következő párod közötti időben mi legyen, hiszen egyedül nem tudsz megélni. Én azt tanácsolom, mivel gyakorlatilag ez már nem párkapcsolat, kezdj el ismerkedni másokkal is, hátha megleled az igazit. Nem kell általánosítani országonként, ennél butább dolog nincs. Mindenhol vannak ilyen is és olyan emberek is, persze csak ha nyitott vagy. Ezt a részét a lelkiismeretedre bízom, ha nem bírod, akkor jelentsd ki a párodnak, hogy ez így lesz, mert már nem érzed magad boldognak - mivel a munkájába szerelmes ezért még lehet hagyja is. Na ennyi volna, én ezt tenném a helyedben.

2017. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a helyiek nem tetszenek, akkor keress másik magyart szeretőnek..
2017. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nincs szükségem szeretőre, sem szexkapcsolatra. Igazi társat szeretnék, akivel úgymond összeér a lelkünk - de erre egy más anyanyelvű, más kultúrájú emberrel képtelen lennék. Közben szeretnék nem csalódást okozni a gyermekemnek, és nem azt mutatni neki követendő példának, hogy munka után nem haza jövök, hanem egy másik szülőre "vadászok", az igazi mellett...
2017. márc. 14. 23:43
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
Külföld nagy hely, de nincs a környéken más magyar akivel lehetne ismerkedni? Tudom hogy nehéz, nekem is úgy alakult hogy külföldön keresek magyar lányt.
2017. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most őszintèn , 10 éve külön szobában laktok és azt gondolod hogy a nagy gyereked nem tudja mi a szitu, vagyis hogy nem értené meg?

Na ne már....

Egyèbként meg vannak ismerkedős oldalak ahol lehet környékbeli magyarokkal ismerkedni. De amíg együtt laktok a volt pároddal nem hinném hogy sok sikert érsz el ,főleg ha komolyat akarsz.


Én is külföldön élek de én egyedül, és elváltam a feleségemtől. Így legalább tiszta lappal indulok ha úgy alakul. Valamint ahoz tartom magam hogy most feláldozom a "szerelmi életem" a pénz miatt. Ehez tartom magam és nem rinyálok hogy milyen szar egyedül, mert én választottam ezt. Nekem sem egyszerű , jó lenne egy társ , nagyon szeretném de kevés rá az esély. Jobb nem is gondolni erre hanem élni az életet, és élvezni, mert lehet ám tàrs nélkül is.


Ha olyan szituban lennék mint te azt tenném hogy maradnék ott ha nem tudok saját lakást bérelni, vagy elköltöznék és mással közösen bérelnék. Aztán ha a gyerek is dolgozik , csak együtt vennénk ki ketten egy lakást. Aztán lehetne gondolkozni az ismerkedésen.

Magyarországra visszamenni nem opció ha nincs fèlretett pénzed. De jópár országból egyébként jàr részarányosan is a nyugdíj!

Döntsd el mi a fontosabb a pénz vagy a szerelmi dolog.

Pénz kint jobban megvan, szerelmet meg otthon találsz könnyebben.

Szokták mondani 1 seggel két lovat nem lehet megülni.

Én is ezt vallom.

2017. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek,szinten egyedul, a barati tarsasagomban is van ilyen, az egyik gyerekkel el egyedul. Meglehet elni csak akarni kell. Olyan nincs hogy lehetetlen.
2017. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudod megoldani, maximum nem akarod.


Félreteszel és átköltözöl akár mo-ra, vagy határ mellé.

Ausztriában meló, otthon laksz, és az osztrák fizudból bőven elélgedélsz/tek.

2017. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!