Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül vagy nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül vagy nagyon kevés szexel, mondjuk havi egy-két alkalom is működhet egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Párom ugy tűnik megunt,azt mondja nincs hozzá kedve pedig fiatal nő.Több mint három eve vunk együtt és nekem elsősorban lelkileg rossz ez a helyzet,hiába élünk együtt mostanában kéthetente van,legutobb is szinte könyörögni kellett két hét után es azota se semmi csak a kifogások,persze,ha hazamegy akkor szol aludjak ott,lenne kedve hozzá

2017. márc. 15. 05:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha neked is elég ennyi, vagy még ennyi sem..akkor abszolút működhet. Nálunk pl most 3 hete semmi, de előtte 3 vagy 4 hónap maradt ki, már nem is tudom. De sem engem, sem a férjem nem zavarja. Mi így élünk évek óta és köszönjük szépen, de jól vagyunk, és imádjuk egymást...és sosem csaltunk.
2017. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De mi változott? Ha eddig minden jó volt, akkor valami megváltozott benne, és én most nem valami végzetes dologra gondolok, hogy megcsal meg ilyenek. Kicsit gondolkodj, mik történtek mostanában? Új munkahely, új étrend, keveset alszik, elkezdett fogamzásgátlót szedni, vagy új típusút szed? Mert az is okozhat ám libidócsökkenést. Vagy valami jár az agyában, pl családalapítási tervek és emiatt bizonytalan, rágja magát belülről és úgy általában véve nyomott a hangulata? Most csak random ötletelek.


Kérdezz rá, hogy mi van vele, de a stílus nagyon fontos! Ha számonkérőn teszed, akkor be fog gubózni vagy a félelem miatt, hogy elhagyod agresszívan válaszol, de ha érzi a hangodon az aggódást és az őszinte kíváncsiságot, akkor elmondja mi van vele.

2017. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat akkor működik e téren, ha mindkét fél szexuális igénye azonos, és van intimitás.
2017. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Pár honapja nincs munkám és kicsit zavarja,most is uannyit adok közösbe meg uj tuzhelyt vettem meg egy használt funyirot,de mégis rosszul érinti eléggé,lehet ez a baja?
2017. márc. 15. 15:58
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Olyan partner kell, akivel azonos igényeitek vannak. Nyilván nem fog működni, ha egyikőtök kéthetente akar szexelni, a másik meg hetente 4szer. Nyilván senki nem akar szexért könyörögni, és senki nem akarja, hogy a szexszel nyúzzák állandóan.
2017. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5Éves kapcsolat fél éve semmi sex egészségügyi okok miatt és semmi gond nincs belőle.
2017. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ha Te jelzed felé hogy lenne rá igényed és lepattint, akkor ott sajnos valami nem stimmel, nem vonzódik hozzád szexuálisan."

De mi az, hogy jelzed felé? Emberek! A nő nem pasi! Neki nem a fajfenntartási ösztönök az elsődlegesek, hanem a létfenntartás. Nem jelezni kell, hogy dugni akarsz, hanem meghozni a kedvét. Nem olyan nagy dolog ám az, ha ismered az erogén zónáit! Néha egy apró érintés, egy futó csók, vagy lehelet. Hiba lenne azt várni, hogy évek múltán is ugyanúgy naponta akarja, mint te. Vannak ilyenek is, de ez a ritkább. Gyakoribb az, hogy csökken a hancúrkedvük, és mivel a miénk nem akar, meg kell hoznunk az övét is.

2017. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Az exemmel 3,5 évet voltunk együtt. Eleinte nem volt semmi probléma, azonosak voltak az igényeink, hol többet, hol kevesebbet szexeltünk. Azonban a kapcsolat végefelé gyakorlatilag hónapokig nem volt szex (se, se semmi. Eleinte csak a szex kezdett elmaradozni, végül se csók, se beszélgetés, se semmi...) Én felróttam neki, hogy mégis hogy akar valakivel kapcsolatban élni, ha nincs semmi kommunikáció? Nő létemre nekem hiányzott a szex, én "nyúztam" vele. Végül kibökte, hogy már nem tud rám nőként tekinteni. Így szó szerint... Még több, mint egy évig húztuk így... kár volt. Egyszerűen elhidegültünk, csak benne nem volt semmi igyekezet, hogy javítson ezen, én meg nem bírtam tovább. Így utólag jobb lett volna szakítani vele akkor mikor azt mondta, hogy már nem vagyok nő a szemében. Beszéljetek róla, őszintén, hogy mi történt. Lehet, hogy csak több bújásra, kedvességre vágyik, de lehet, hogy kihűlt a dolog. Ne hagyd, hogy majd az idő megoldja, mert nem fogja. Tapasztalat.

27/N

2017. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És mi lett veled utolsó? Végül? Azóta van már más?

Én tudom, hogy nem lesz senkim, mert nem vagyok az a beszélgetős típus és ezen nem is akarok változtatni.

Szoktam beszélgetni, de nem óra hosszakat :(

2017. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!