Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak szülés után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak szülés után még mindig nagyon fáj a sex?

Figyelt kérdés

Hellotok

Páramnak szülés után még mindig nagyon fáj a szex már lassan 8 honapja hogy meglett a kicsi de még mindig anyira fáj neki és bevan szükülve hogy nemtudjuk élvezni 2x volt csak olyan azóta hogy eltudtunk kölcsönösen menni esetek nagyrészében anyira fáj neki hogyha akkarja is vagy abba hagyuk vagy gyorsan tul lenni rajta mondtam neki menyen el orvoshoz de nem akkar. Én az végedt aggodom hogy tönkre mehet ez végedt a kapcsolatunk már nem ugy van mint régen volt ez várhato volt de nem enyire szeretem őtet nagyon és nemakkarom elvesziteni csak az a baj hogy allig mond el valamit mindig mindent magabán tart de azt mondja hogy szeret valamikor van hogy télleg láttom hogy szeret valamikor meg azt érzem hogy csak vagyunk? Előre is ksözönöm a válaszokat és bocsánat a helyesirásért 23/f


2017. márc. 16. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne orvoshoz mennie, és nem a csak a szexuális életetek, hanem az egészsége miatt is.
2017. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Használjatok síkosítót. A hormonok miatt nem termelődik ilyenkor annyi természetes nedv.
2017. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En elvinem orvoshoz de o nem akkar jo ense csipem no gyogyaszokat de parom egeszsege fontosabb mint az en problemam. Sikositot akkartam de o hogy nemkell. Nehez vele de igy szeretem xd
2017. márc. 16. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a sikositora se hajlik, nem lehet, hogy siman nem kivanja a szexet valamiert?
2017. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert nemakkar merthogy faj de van mikor akkar csakhat lattom hogy nemjo neki meg nekemse az igazi
2017. márc. 16. 17:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg nemis az a sex manias tipus
2017. márc. 16. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

En nem szoktam a helyesirasba belekotni, de a fogalmazasod nem egy 23eves felnottrol arulkodik.

Vagy haromszor kell vegigolvasni amit irsz hogy fel lehessen fogni.

2017. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!