Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének, ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének, ha a csajotok megütne?

Figyelt kérdés

#csaj #bunyó #box #véres verekedés
2017. márc. 16. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kitenném szép finomat a kapu elé hűsölni.
2017. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, illem ide, erkölcs oda, azt nem engedném, hogy tovább csépeljen.


Megpróbálnám arányos eszközökkel deffenzíven leszerelni és ha extrém őrült, akkor akár le is kötözöm. Ha késsel támad rám, akkor pánikból támadok, nincs mérlegelés.


Ha első eset akkor megbeszéljük, ha kb. a harmadik akkor viszlát. Nem akarok félelemben élni, hogy vajon mikor támad vagy, vagy vagdos meg éjjel amikor alszok, vagy ébredek arra, hogy felgyújtott.

2017. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lelkifröccsöt adnék neki, hogy a Libri vezérigazgatója törölgetné a könnyeit és ki akarná adatni.
2017. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Otthagynám. A fizikális erőszak az egyik aközül a kevés dolog közül, amit semennyire sem tolerálok.
2017. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyban függ attól, hogy megérdemle-e. :)


Ha különösebb ok nélkül a saját agymenése okán pofozna fel akkor valószínű nyakon önteném egy pohár hideg vízzel, ha pedig egresszívan teljesen nekem esne akkor lekevernék neki egy jó nagy pofont, elküldeném a halálba és szakítanék.

Nem kellenek bolond csajok, pláne nem olyanok akik visszaélnének azzal, hogy mivel én vagyok a férfi így jó leszek boxzsáknak.

2017. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok erős fizikumú, de megkérdezném, hogy folytatjuk-e (mármint a bunyót).
2017. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elküldeném a 3,14csába (jobb esetben).
2017. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen ütés. Ha csak így viccből, akkor nem foglalkoznék vele.

Ha tényleg bántani akart, de alapos oka volt rá, hogy megüssön(pl. megcsaltam, ilyesmi), akkor sem támadnék vissza, viszont otthagynám.

Ha viszont az a szitu van, hogy én nem ártottam neki semmit, csak egy ilyen agresszor kis g-ci, aki nem tud uralkodni magán, és komolyan bántani akart, akkor először is adnék neki olyan csicskalángost, hogy egy irányba fut egy hétig, aztán véget vetnék a kapcsolatnak.

2017. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha viccből, akkor lefognám, és addig csikizném, míg nem könyörög, hogy elég.


Ha komolyan, akkor azonnal kidobnám.

2017. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Úgy el3.14csáznám hogy egy hétig nem ülne rá! :D

Ez nem erőszak, lehet hogy még élvezné is.

2017. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!