Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként kérdezem a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként kérdezem a többi srácot, hogy ti tudnátok valóban örülni, ha a csajotok előállna egy "meglepetés babával"?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem várt terhesség hírével...

2016. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4
 1/35 VirágésBence ***** válasza:
56%
Én részben örülnék, részben nem, örülnék, mert szeretem a gyerekeket és szeretnék is, de szerintem ennek nem most van itt az ideje és ha jelenleg előállna a barátnőm egy babával tudnám, hogy nem biztos, hogy a gyerek mindent megkapna, mert egyetemre járok és nincs egy babára is keretem úgy, hogy nem dolgozok, barátnőm szintén tanul.
2016. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%

Az attól függ...ha kiderül, hogy átbaxás szaga van,akaratom ellenére direkt teherbe esett, akkor nem.

Ha minden védekezés ellenére becsúszott, akkor lehet örülnék, de egy gyerek,a gyeteknevelés nem játék.

Amennyiben nincsenek meg a feltételei, hogy az a kölyök normális körülmények között nőjön fel,akkor el kell vetetni.

2016. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
nagyon nem örülnék. pontosan tudja, hogy nem akarok gyereket, és elvárom, hogy ezt tiszteletben tartsa, a kapcsolatunk elején ezt megbeszéltük, ha ennek ellenére összehozza, akkor vége is a dolognak részemről... de persze ilyen nem történik meg úgy sem :)
2016. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%

persze, mert most akár 10 + 10 milliót is kaphatok a családi otthonteremtési kedvezménnyel!


a magyar reformok működnek!


(készült: magyarország kormánya megbízásából)

2016. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 ~OnLány~ ***** válasza:
60%

Muszáj idepofátlankodnom. 3. válaszoló,komolyan képes volnál ott hagyni egy nem várt terhesség miatt?Még volna bőr a képeden elhagyni,hogy egyedül nevelje a kicsit,miközben a te hibád is,hogy teherbe esett?


Gratulálok..

2016. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
35%

3-as vagyok... nem az én hibám, ha teherbe esik. megbeszéltük a dolgot, nyílt lapokkal játszok, úgyhogy ha kellemetlen helyzetbe hoz, kénytelen vagyok én is lépni... szemrebbenés nélkül ott hagynám, persze...

ennek tervezett dolognak kell lennie, mármint a gyermekvállalásnak, nem dönthet önkényesen úgy egy nő, hogy "akkor teherbe estem, vállald a következményeket..."

és természetesen a magam részéről mindent megteszek a sikeres védekezés érdekében, ugyan ezt várom el tőle is, a "szabályaink alapján".... mondjuk elég nehezen képzelem el a páromról, hogy ő gyereket neveljen... úgyhogy elég elméleti ez az egész...

2016. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%

nem örülnék neki, ezért húzok gumit minden eges alkalomkor, így nincs az, hogy "jaj elfelejtettem bevenni"...


guminak hála... ha teherbe esne első dolgom egy apasági teszt lenne.

2016. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 ~OnLány~ ***** válasza:
60%

Erre nem tudok mit mondani..De nagyon felidegesített a válaszod.


Ez attól is függ,mivel védekeztek.

Ha gumival,akkor az bizony a te felelősséged is,nem ám mindent a nőre hárítani.Mivel ha kiszakad,akkor egyiktők hibája sem,de viszont mindkettőtök felelőssége!

2016. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a #3 arra az esetre gondol, mikor a csajszi direkt nem veszi be a bogyit, annak ellenére, hogy tudja, hogy a srác nem akar gyereket. Vagy esetleg így akarja megfogni, mikor már nem az igazi a kapcsolat.

Azt én sem bírom, mikor tényleg véletlenül csúszik be, a srác meg rögtön tiplizik.

2016. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
8%

"Ha gumival,akkor az bizony a te felelősséged is,nem ám mindent a nőre hárítani.Mivel ha kiszakad,akkor egyiktők hibája sem,de viszont mindkettőtök felelőssége!"


Hát b*zmeg OnLány, azért nem vagy semmi. A srác megteszi ami tőle telhető, A csaj SEMMIT, de azért szerinted a felelősség közös. Hát elmész te a búbánatos fenébe...

Ha a srác védekezik, a csaj meg egyáltalán nem, akkor ott bizony csak egyetlen felelős van.

Elég egyértelmű, nem?

2016. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!