Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzásnak érzem hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásnak érzem hogy ennyire nem bízik bennem? 22/L

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Tudtam róla, hogy nehezen bízik emberekben, mondta hogy előző kapcsolatában megcsalták. Mondom jó, semmi gond, nincs okod ne bízni bennem de majd kialakul.

Egy éve történt, hogy nálunk voltunk, és jött a testvérem, hogy ki hagyta kint a tejet. Egyértelmű volt hogy én, hiszen csak ketten lakunk ott, de azt mondtam "jaj nem én voltam" és vigyorogtam.

A múltkor pedig beszélgettünk és előjött valami téma, és akartam mesélni, hogy amikor xy helyen voltam akkor ott mi történt (ami tavaly karácsonykor volt), de nem emlékezett hogy én ott jártam. Bizonygattam neki, mondtam így is úgy is hátha eszébe jut de nem, és annyira nem akarta elhinni nekem hogy én ezt mondtam neki, hogy vissza kellett keresnem a telefonos beszélgetésünkben azt a részt, amikor írom. Ez után félig képes volt elhinni. Mondtam neki, hogy azért hihetnél nekem jobban. Ezután neki volt feljebb, hogy sokkal jobban bízik a saját emlékezetének mint nekem!! És amúgy is, sose tudja hazudok e éppen, hogy tavaly is látta amikor simán hazudtam a testvéremnek. Kicsit kiakadtam, hogy azt hittem, másfél év alatt jobban megismertél és tudhatnád, hogy sosem hazudtam neked semmiről, de füllentés se.

Valahogy előjött az exe is, akkor pedig kikértem magamnak, hogy rosszul esik, hogy elképzeli rólam hogy én megcsalnám őt, illetve hogy hozzá hasonlít.

Azóta volt még olyan alkalom, hogy mondtam neki valamit, vagy leírtam, és utána teljesen elfelejtette. Ami nem baj, én is felejtek, de nem akarta elhinni nekem csak ha megmutattam. Azt mondja, nem hisz nekem csak az emlékezetének, csak ha bebizonyítom. Szerintetek? Ez eléggé túlzás nem?


2017. márc. 16. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Én azt érzem túlzásnak, hogy ilyen baromságokon fennakadtok.
2017. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy fennakadok azon, ha úgy érzem, ennyire nem bízik bennem és hisz nekem a barátom.
2017. márc. 16. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt a tejet el kéne raknotok...
2017. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a fajta tapasztalatokból merítkező bizalomhiányt amit a párod is produkál szinte lehetetlen orvosolni, ne haragudj rá ezért szerintem, borzalmas érzés neki valószínűleg, mert hiába is akarna bízni, már nem tud. Én is ilyen vagyok, ezért nem is keresek kapcsolatot, nem akarok senkit bántani....
2017. márc. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekbe nem lehet segíteni, nem értem milyen választ vársz, nekem voltak bnőim és egyes eseteket totál másképp adtak elő másoknak, fogalmunk sincs a helyzetről, ez csak a te véleményed egy helyzetről, de mégha mindkettőtök véleménye lelenne írva akkorse mi éltük át, valamikor az érthetetlen jogos, valamikor hülyeség.
2017. márc. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem lennék együtt ilyen emberrel. ugyanis kapcsolat csak kölcsönös bizalom esetén lehetséges, ő pedig nem tud bízni benned akkor sem ha a fejed tetejére állsz.

Én nem lennék hajlandó bizonygatni senkinek, hogy hol jártam, mit csináltam, mit mondtam korábban. Soha. Nem csalok meg senkit, így én magam is bizalommal vagyok a másikhoz és ezt a bizalmat én is elvárom, mivel nem adok okot az ellenkezőjére. Ez így amit leírsz, nem kapcsolat, hanem érzelmi zsarolás a részéről. Nem bízik benned? Nem kötelező, fel is út, le is út.

2017. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Aki megbízik egy nőben, az bolond.
2017. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"annyira nem akarta elhinni nekem hogy én ezt mondtam neki, hogy vissza kellett keresnem a telefonos beszélgetésünkben azt a részt, amikor írom. Ez után félig képes volt elhinni." - ez azért elég beteg dolog már.


Lehet, hogy nagyon szereti még az exét, de neked ahhoz semmi közöd nincs, ami köztük történt, te egy másik ember vagy - ezt kéne felfognia, de nem fog ez menni neki.

2017. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki egyáltalán megbízik bárkiben, az bolond :D
2017. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
100%
Pff... ha az otthoni beszélgetéseket is jegyzőkönyvezni kell, két tanúval aláíratni.....BETEG!!!
2017. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!