Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom csalódott bennem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom csalódott bennem és elvesztettem a bizalmát, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Párom csalódott bennem és elveszítettem a bizalmát.

Ő elmondott nekem mindent a múltjáról h mi csinált, miket csinált és hasonlók.

De ha engem kérdez a múltamról hebegek habogok és hazudok neki, vannak olyan dolgok is amikre nem is emlékszek (nem hiszi el hogy nem emlékszek mert nem bízik már benne) mert engem nem érdekel a múltam lezártam magamban, tudom pedig el kell hogy mondjam neki attól függetlenül hogy engem nem érdekel mert őt érdekli és ő fontos nekem.

1 évig voltunk együtt boldogan, az utóbbi 1 hónapban van velünk ez a vita, nézet eltérés.

Akárhogyan is akarom nem akar elmúlni mindig van valami amivel elrontom a és ideges lesz.

Tudom egy megoldás van, össze szedni magam és mindig őszintén válaszolni a kérdéseire!


Kíváncsi vagyok a te, ti hozzáoszlásotokra is!

24f



2017. jan. 14. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Itt nem a múltaddal van baj, hanem azzal hogy szemrebbenés nélkül a másik szemébe hazudsz. A bizalmat nem lehet visszaszerezni.
2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha megfogadom hogy innentöl kezdve igen szembenézek vele, és minden kérdésére öszinten válaszolok, lehet még valami?
2017. jan. 14. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt mi nem tudhatjuk, mert rajta múlik. Ha általánosítunk akkor nem, ha magamból indulok ki akkor sem. Nehezebb újra bízni, mint melózni a bizalom visszaszerzéséért. Én pl ehhez nem lennék elég pro és sokan vannak így.
2017. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve hasonló kapcsolatban éltem. Én nyílt lapokkal, őszintén belementem a kapcsolatba, az illető esetében viszont az sem volt igaz amit kérdezett. 2. hónap után teljesen elveszett a bizalmam, ami sosem jött vissza. Ígérgetett, próbálkozott, de hát a bőréből nem bújhatott ki. Rájöttem, hogy álmokat kergettem mert nem is ismertem őt. Rengeteget kértem számon, sokat veszekedtünk, majd vége lett. Nem csak a viták miatt, hanem mert úgy éreztem, azzal az alapvető dologgal nem tisztelt meg amivel kellett volna. Én kitárulkoztam neki, ezáltal sebezhetővé váltam, ő pedig vígan tengette napjait a maszkja mögött. Úgy éreztem, átvertek és megaláztak. Egy ilyen kapcsolat menthetetlen. Sajnálom, ez az igazság.
2017. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt egyszer nagyon elqrtad,akkor már soha nem lesz a bizalom olyan,mint régen.Eső után köpönyeg.
2017. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kuka
2017. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!