Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Bennem van a hiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Bennem van a hiba, vagy a barátom az aki ezt túl spilázza? Miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiú haverom van, és van egy fiú barátom, aki nem haver, ő inkább barát. Vele aztán tényleg jól kijövök 2 éve ismerem őt és mindig mellettem van, ha szükségem van rá, vagy fordítva!! A barátságunk nagyon fontos számomra, és azért, mert ő tényleg csak barát, ez a szeretet tiszta amit érzünk, nem beszélhetünk szerelemről, mi nem vagyunk szerelmesek egymásba!!!!. Neki is van barátnője, nekem is van párom. Tehát tényleg csak barátok vagyunk!! Amikor megismertük egymást akkor viszont szinglik voltunk, tehát ha többet éreztünk volna egymás iránt, akkor lett volna lehetőségünk és összejöhettünk volna. De nem!!


A párom viszont NAGYON FÉLTÉKENY!! Pedig tudta, hogy vannak haverjaim és egy kedves fiú barátom. Csökkent a találkozások száma a fiú barátommal, nem csak azért, mert zavarja a páromat, egyszerűen csak én is inkább a szerelmemmel akartam tölteni az időmet:)

Próbaltam ugy alakítani a dolgokat, hogy senki ne sérüljön.


Rövidre fogom inkább:)


Szóval a fiú barátom borítóképe mi ketten vagyunk ahogy megöleljük egymást. Ez egy pillanat fotó. Nem most készült, pár hónappal ezelötti.


A párom a napokban véletlen rábukkant erre a képre és kicsit bepöccent, mert ez őt zavarja és utálja azt is, hogy még mindig fenn vannak olyan képek amiken a fiúkkal vagyok együtt. A profilképem a párommal van. Nincs is amúgy sok képem fenn, kb van 20. Nem több..!! De nagyon zavarja ez:( és már olyanokat mond, hogy ne találkozzak a fiúkkal, mert biztos akar tőlem valamit.. ( ez NEM igaz!!) Úgy viselkedik mintha 3 éves lenne és olyan mint egy rossz kisfiú. Rossz, hogy nem bízik bennem és féltékeny a semmire.

Ő az exével tartja a kapcsolatot, persze csak facen, mert a lány kint él Angliában és az exének van azóta barátnője ( biszex a csaj ) de nem zavar, hogy jóban maradtak, tudom, hogy csak azért lett vége a kapcsolatuknak is, mert a barátom nem érzett semmit iránta, a lány meg szint úgy érzett, de ő közben még sikeresen megcsalta. Na mindegy, én nem érzek féltékenységet, sőt örülök neki, hogy mindennek ellenére, képesek voltak nem haragban elválni!!

Szerintetek mit tegyek annak érdekében, hogy megnyugtassam a páromat!! Nincsen miért aggódnia, nem csalom meg, szeretem őt, és felesleges féltekenykednie!!


Vagy van akit ez zavarna?


Ha úgy látjátok bennem van a hiba, írjátok még és mondjátok el hogy mit kellenne tennem most:( már csak veszekszek a párommal, és mindig a fiú barátomról kérdez.


Nincsen a pasimnak önbizalomhiánya sem, jólnézki, megnézik a nők és sok barátnője volt már. Színházban dolgozik, ott sok visszajelzést kap és imád szerepelni, szórakoztatni, magabiztos mindig és elégedett magával. De ha a fiúkról van szó..akikkel jóban vagyok akkor már már hiszti van. :(


2017. febr. 6. 19:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
22/L
2017. febr. 6. 19:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Exem ugyanilyen volt, ő tiltott tőlük, sajnos én akkor nem a barátaimat választottam, azóta nagyon megbántam és másképp állok a dolgokhoz.

Beszéljétek meg, bírd jobb belátásra, ha továbbra is ez fog fennállni,sajnos nincs más út a szakításhoz..

2017. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Talán próbáld meg azt, hogy amikor a sráccal találkozol, elviszed a pasid is, és egyértelműen felvállalod őt a haver előtt - ettől talán megnyugszik.


De meg tudom érteni őt, mert nekem se kéne olyan csaj, aki más pasikkal haverkodik.

2017. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Én lány vagyok, de teljesen megértem a párodat, a helyében én is féltékeny volnék.
2017. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul kezelitek ezt a helyzetet!


1. Annak én sem örülnék, ha a párom lány barátjának a fb borítóján egy ölelkezős kép lenne, ez tény...bár szerintem ez egy olyan dolog, hogy ha az embernek lesz párja, akkor magától leszedi azokat a képeket, amik kissé érdekesen vehetik ki magukat egy ilyen szituációban...legalábbis én magamtól átállítottam volna másra a borítóképemet...vagy ha a barátom magától nem veszi a lapot, szólnék neki.


2. Sokkal több közös programot kellett volna csinálni, hogy a párod már az első pillanattól lássa, hogy itt nincs semmi több a barátságon kívül. Pont azzal tettél rosszat, hogy mindenkit mindenkitől elkülönítettél, hogy senki ne sérüljön...


3. Mond el a párodnak, h téged bánt ez a helyzet, mert attól, hogy ő a szerelmed még a legjobb barátod is az életed része, és adjon egy esélyt arra, hogy ő is megismerhesse jobban, találkozzatok hármasban vagy négyesben és tapasztalja meg saját maga, hogy nincs miért aggódnia.

2017. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem felnőtt barátságba már nem férnek bele ezek az ölelkezős, puszilkodós viselkedésminták ellenkező nemű baráttal. Tinikorban oké, de ennyi idősen már nem, gáz is. Nekem is inkább férfi haverjaim vannak, a legjobb barátom is férfi, de nem szoktunk ölelkezni, pláne ölelkezős képet borítóképnek kirakni... A haverod csaja helyében jól ki is lennék akadva.. Ennek egyszerűen nincs helye, normális felnőtt emberek életében. Megértem a párod. Mutasd be őket egymásnak. 26/N
2017. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig attol felnek amit (akit) nem ismernek.

Ha ismerne , talan nem tartana tole...

2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már látták egymást, nem is egyszer!! De csak köszönő viszonyban vannak. Persze, felajánlottam neki, hogy beszélgesenk, örültem volna neki, de nem hajlik rá, csak szeretné ha elefelejteném ezeket a fiúkat. Nekk is van 2 lánnyal fenn facebookon képe, a fenét nem érdekli:) 2 kollégája ,most ez zavarjon? Nem, nem zavar,maximálisan megbízom benne!!
2017. febr. 6. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos ahogy kiveszem a szavaidból, túl gyerekes - sőt lehet hogy korábbi frusztrációktól szenved - a srác. Te pedig nem vagy az anyukája hogy pesztráljad és mindig csak vele legyél.

Lehet még túl magabiztos is. Az emberek legtöbbször pontosan ezzel próbálják leplezni a sérülékeny érzéseiket. Ezt pedig tovább erősíti, hogy "sok kapcsolata volt" mint ahogyan azt írtad. Elgondolkodtató miért is volt sok kapcsolata, mi volt az oka, hogy ennyien nem tudtak mellette megmaradni... :/

Sajnos elég gázosan hangzik, én nem erőltetném vele a dolgokat :/ Az ilyen zsarnokok megmérgezik az életedet.

Ha szakítasz vele, mindenképpen mondd ezt el neki, és hogy ezen változtasson. Így sokkal többet tanul belőle, boldogabb élete lehet. Ezzel tudod a legtöbbet tenni érte és magad miatt is.

2017. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Férfiként mondom... olyan nincs, hogy egy lánnyal azért találkozgatunk, meg legjobb barátnak mondjuk, mert nem akarunk tőle semmit.


Aki ezt mondja, FÉRFIKÉNT, az hazudik, vagy még maga se jött rá.

2017. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!