Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kísért el, pedig elutaztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kísért el, pedig elutaztam es kedd óta nem találkoztunk. Normális?

Figyelt kérdés

Meg csak egy hónapja tart a dolog. Kedden találkoztunk utoljára, mert neki a hét második felében mindig közbe jött valami. Ma korán reggel indultam el, mert elutazom rokonaimhoz külföldre a hetvegere. Tegnap többször is felhozta, hogy elkísér a palyaudvarra, de en akkor azt mondtam neki, hogy nem kell. Aztán este megint felhozta, hogy kikesir, akkor mar csak annyit mondtam neki, hogy úgysem gondolja komolyan, hogy akkor felkel (általában félig alszik), mire közölte, hogy de. Megse volt ma reggel sehol. Konkretan nem beszéltük ezek szerint meg, de nagyon jol esett volna, mert szinte egesz heten nem találkoztunk. Szerintetek ez igy normális viselkedés? Hogy nem látom a baratnomet egy hetig, de meg korán kelni se vagyok képes, hogy legalább egy orara osszefussunk?

20/L, 20/F



2017. márc. 17. 05:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Csak egy jó tanács:

Soha ne tarts konzultációt a "barátnőiddel" az aktuális párkapcsolatodról!!!

Irigyek, féltékenyek és még buták is!

2017. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ezért nincs nő és nő között barátság. :D ha te vagy a hibás akkor sem mondják a szemedbe, én a helyedben szelektálnék a baráti körömben is.
2017. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!