Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért unom az egészet?

Figyelt kérdés
A férjem szerint a nö, ha gyereke lesz, megszakítja mindenkivel a kapcsolatot, csak a családjának él. Nem telefonál,smsezik, facebookozik ismerösökkel, nem találkozik, nem jár el sehova, nem jön hozzá senki, játszótéren homokozik, a gyerek mellet van 1 méteren belül.Este mesét néz órákon át a az aktiv gyerekkel. A házimunkát megcsinálja amig a férje dolgozik és nem akkor szüttyög vele, amikor az otthon van.A férj jo apaként sokat játszik a gyerekkel, akár éjjel 11ig is, viszont velem nem beszélget felnött dolgokról, mert neki erre nincs ideje, mert ö apa. Nincs kihez szolnom.Leépülés. Semmihez semmi kedvem, semmit nem csinálok. Persze,szóváteszi, hogy nincs tiszta alsógatyája és nincs elmosogatva. A munkahelyem sem ok, szerinte miattam van, mert ott se vagyok elég jó, menjek konyhai mosogatonak. Miérz unom az egészet? A normális nö ezt élvezné gond nélkül?
2017. márc. 17. 06:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass...

És ezzel a férfival te összeházasodtál és gyereket szültél neki. Miért? Már előtte is hülye volt, nem most bolondult meg.

2017. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

A normális nő otthagyna egy ilyen fszt, de azonnal.


Addig ok, hogy a rendszeres csavargást az ember elfelejti, legalábbis az első pár évben, de ez sem jelent teljes begubózást, a barátok leépítését meg végképp nem.

Az egyenlőtlen háztartási munkamegosztást már nem is említem.

2017. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Oké,és neked a férjed mondja meg,hogy mit csinálhatsz?? Te meg kiskutya módon behódoltál?

Mi ez a férjed szerint? A férjed van a gyerekkel egész nap? Nem! Akkor meg legyen egy kis sütnivalód és csináld úgy,ahogy neked jó,nem pedig ahigy a férjed szerint kéne...

Amúgy ez eddig nem derült ki,hogy a férjed azt gondolja a tiéd az összes munka a gyerekkel meg a háztartással??

2017. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim válasza:
100%

Miért unod az egészet? Mert egészen konkrétan rabszolga vagy otthon. Ne mondd, hogy ezt bármelyik nő élvezné.

A többihez meg inkább nem fűzök semmit, és nem nyilvánítok véleményt a férjedről.

2017. márc. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem, gyerek elött nem volt ilyen.
2017. márc. 17. 06:32
 6/65 A kérdező kommentje:
Mikor elmentünk ringatóra, másnapra beteg lett....szerinte miattam volt, mert odavittem, csak, hogy ne kelljen itthon vagy a játszótéren lennem.
2017. márc. 17. 06:35
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

De ilyen volt,csak neked még akkor lent volt a homály!

Van egy ilyen barátnőm,már a gyerekek előtt is minden mondata azzal kezdődött,hogy: a férjem szerint,a férjem azt mondta...stb. Most meg csodálkozik,hogy kuss a neve otthon,még véleményt sem mondhat!

2017. márc. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Mikor elmentünk ringatóra, másnapra beteg lett....szerinte miattam volt, mert odavittem, csak, hogy ne kelljen itthon vagy a játszótéren lennem.
2017. márc. 17. 06:38
 9/65 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, neki azzal jött ez elö, hogy nem olyan anya vagyok, mint az anyukája volt.
2017. márc. 17. 06:48
 10/65 anonim ***** válasza:
97%
A ferjed nem most valtozott meg, ez tuti. Gondolom, mindig anyuci pici fia volt. Jol belevalasztottal.
2017. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!