Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha anyagilag megszorulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyagilag megszorulnátok kérnétek pénzt a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Négy éves kapcsolat, és a másik fél jó anyagi helyzetben van.
2017. márc. 17. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, önálló vagyok
2017. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég megtettem. Amikorra íg3rtem vissza adtam és ennyi.
2017. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én is kértem már, rosszul is esne neki, ha nem hozzá fordulnék.
2017. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem a páromtól hogy ha szükségem lenne pénzre adna-e kölcsön nekem. De nem válaszolt.
2017. márc. 17. 23:07
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Egy négyéves kapcsolatban, ahol már azért komolyan terveztek egymással, azért szerintem természetes, ha időnként kisegítjük egymást.


Én másfél éve vagyok a drágámmal, és volt már olyan, hogy én adtam neki kölcsön, de olyan is előfordult, hogy ő segített ki. Ezeket természetesen egy héten belül mindig meg is adtuk egymásnak.


Szerintem ez a legkevésbé sem jelenti azt, hogy nem vagyunk önállóak, csupán lehetnek olyan plusz kiadásai bárkinek, amelyekkel nem számolt, és épp nincs rá keret. Ilyenkor miért ne adnék kölcsön annak az embernek, akiben teljesen megbízom?


21/L

2017. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérnie sem kellett,tudtam rosszul áll,távkapcsolatban voltunk épp összeomló kapcsolatban,de mint barát adtam a szűkös keretemből,köszönetképp megszakított velem minden kapcsolatot.Ennyit a nagy ígéretekről,hogy mi mindig számíthatunk majd egymásra akár kapcsolat akár barátság lesz végül.
2017. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg megszorultam és kell, akkor nem is az hogy kérnék, hanem ő ajánlaná fel, mert tudná, hogy meg vagyok szorulva. Ha fokozatosan szorultam meg akkor úgy tudná hogy jutottam odáig, ha hirtelen, akkor azt tudná meg elsőként. És egyből mondaná, felajánlaná, és amikor kell, élnék is az ajánlatával, ennyi. Ha sok pénzről van szó, vissza lenne adva egy idő múlva egy része, ha nem olyan sok, akkor viszont tuti nem várna vissza egy fityinget se, persze attól még felajánlanám, és ha mégis visszakérné, visszaadnám jó szívvel.
2017. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nalunk keretlenul is azonnal adott. Illetve becsempeszte a taskamba, majd allitotta, hogy o semmirol nem tud, semmit nem rakott sehova. Azota visszacsempesztem neki :D.
2017. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én házas vagyok már egy ideje, de mindig a férjemtől kérek kölcsön
2017. márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen elsőként hozzá fordulnék főleg ha ilyen régi a kapcsolat. Ha meg valamit akarsz, akkor ne feltételes módban kérdezd, hanem vedd a bátorságot, és kérdezd meg.
2017. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!