Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, ha a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, ha a párotokkal vagytok, és valaki mindenféle ok nélkül belétek köt, mit gondoltok, mi lehetne a legideálisabb lépés ilyenkor a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Agresszív módon válaszoljon vissza a támadóknak, vagy kezdjen verekedésbe, ne csináljon semmit, próbáljon nyugodt maradni... ?


Kérlek az őszinte véleményeteket írjátok, és ne azt ami a legracionálisabb megoldás lenne.


2015. szept. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szóljon neki vissza, aztán fogjon karon, és vezessen el, mielőtt bedurvulok. :D
2015. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon higgadt, ne ereszkedjen le a primitív állat színvonalára. Fogjon karon, és vezessen biztonságos helyre. Véletlenül se támadjon vagy provokáljon, ha viszont az az idióta nekünk akar támadni, szerelje le önvédelemből, hívja a rendőrséget. Számomra visszatetsző, amikor valaki fizikai agresszióval próbál kezelni egy helyzetet, mert az általában azt jelenti, nincs jobb eszköze (intelligencia) vagy önbizalomhiányos, ezért felveszi a sértéseket, és úgy érzi, védekezni kell akár egy senkivel szemben is.
2015. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmit

ha kell simán megvédem magam verbálisan :-)

(lehet nem úgy ahogy a pasim elképzeli de leszerelem az illetőt)


ha az illető fizikálisan akarna valamit akkor lépjen közbe a pasim - határozottság és kiállás

verekedni nem szükséges a legtöbb esetben

2015. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsen felesleges feltunest, mielott a baltammal felapritom. Nem szeretem a veszekedest :D N
2015. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki belém köt, csak úgy random az utcán, akkor én személy szerint úgy csinálok, mint aki nem hallotta, és megyek tovább. Ezt várnám a páromtól is. Amíg csak verbális ingerlés jön, addig igyekezzünk figyelmen kívül hagyni. Beszélgetni esetleg a magunk dolgairól. Ha netalán már a képünkbe mászna az illető, esetleg lökdösne vagy valami, akkor azt várnám el tőle, hogy szépen forduljon felé, határozottan, nyugodt hangon szépen szóljon rá, és közben meg próbáljon engem visszafogni, hogy ne essek a szerencsétlenre. Ha ez sem működik, akkor sem örülnék neki, ha verekedésre kerülne a sor, mindenképpen értékelném, ha verbálisan próbálná meg leszerelni a támadókat. Utolsó utáni lehetőség a verekedés, az ilyenek tipikusan azt várják, hogy te üss előbb, és csoportban is vannak, részegek, nem érdemes velük próbálkozni, mert komoly baj is történhet. Inkább hívni a rendőrséget vagy olyan helyre menni, ahol többen is vannak, világos van, mondjuk egy üzlet vagy étterem.
2015. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer az utcán ránk támadt egy srác,az akkori párom volt osztálytársa. Azt üvöltötte,hogy adja meg neki a pénzt amivel tartozik 14 éve.Én csak annyit mondtam,hogy jó nagy sz arban lehet,ha most jutott eszébe.Olyan állast kaptam,hogy berepültem egy kapualjba. A kedvesem erre rámüvöltött,hogy takarodjak haza,majd a srácot ölelgetve elmentek,otthagytak.

Ez aztán a lovagias viselkedés!

2015. szept. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!