Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha anyagilag megszorulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyagilag megszorulnátok kérnétek pénzt a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Négy éves kapcsolat, és a másik fél jó anyagi helyzetben van.
2017. márc. 17. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kajára kértem tőle karácsonykor, mert a fizetésem feleannyi volt a hónapban, egészségügyi okokból és még orvosra is rá kellett költenem egy vagyont. Visszaadtam neki januárban.
2017. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Négyéves kapcsolatban nálunk már nem létezne kölcsön. Most se létezik, két éve vagyunk együtt.

Régebben volt rá példa, hogy kértem kölcsön páromtól. Mikor vissza akartam adni, rendesen megsértődött. Nem haverok vagyunk, hanem egy pár, ahol mindkét fél támogatja a másikat.

Nálunk ez kölcsönösen működik. Sokszor még kérni sem kell, figyelünk egymásra, van-e még mit enned, vásároljak-e be. Szerintem ez a normális.

2017. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kérnék, de magától felajánlja.

Viszont, amikorra tudom, visszadom neki, vagy főzök rá, mikor ott vagyok, kap sörritkaságot, stb., nem maradok adósa.

2017. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!