Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom a párkapcsolatom ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a párkapcsolatom ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdhetném, meg nem is tudom van-e ilyen mint az én problémám ennyi idő után. Nehezen jöttünk össze a barátommal, én nem szerettem szerelemmel az elején, ami persze változott megkedveltem, erősödtek az érzéseim, az a rózsaszín ködös állapot ugye nem volt, nem is vagyok olyan alkat, tapasztalat. 2 hónapja vagyunk hivatalosan együtt, azóta mondhatni fokozatosan javult minden, összecsiszolódtunk, kompromisszum képesebb lettem, sokkal többet teszek az egészért. Egy hete viszont rámjött valami, annyira unalmasnak érzem az egészet, a szexet sem kívánom vele, nagyon szeretek egyedül lenni de ezért a kapcsolatért beáldoztam azt is. Úgy érzem csak vele vagyok, nem sok barátom van de azokkal facebook-on sem beszélek már, semmi nem maradt meg azon hétvégékből sem amikor egy pár órát egyedül vagyok, pedig számomra ez fontos. Hiányzik a flörtölés, a kalandok, hogy szórakozzak. Mindamellett nagyon szeretek vele lenni, szeretem őt, ragaszkodok hozzá, egész héten sírtam h ne hagyjon el a gondok ellenére. Ő normális férfi, vannak céljai, lehet rá építeni, én éretlenebb vagyok még hosszabb távú célok, család, lakás terén vagy inkább más, karrierista inkább. Vannak szexuális gondjaink is, az orgazmust még sosem értem el,mással sem, vele sem, ami egyre inkább nyomaszt. Szeretem őt , nem akarok szakítani, főleg, hogy még csak most kezdtük, inkább meg kellene oldani a gondokat de most hullámvölgybe kerültem, sztem nem normális, hogy 2 hónap után unjak egy kapcsolatot, de lehet, hogy sosem volt az igazi. Nem tudom mit tegyek,hogy izgalmasabb legyen ez, tanácstalan vagyok, nem akarok neki fájdalmat okozni illetve inkább a problémák áthidalásán lennék rajta. Bocsi a hosszú szövegért, köszi aki végig olvassa.


Egy elkeseredett lány


2017. márc. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lépj ki. Ez nem az, amire vársz. Ez nem unalom, ez fogságérzet
2017. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barátokat nem szabad elhanyagolni.

Írd fel egy lapra az igényeidet,és üljetek be valahova pároddal,hogy ezt átbeszéljétek.

Ha bulizni szeretnél,lógni a csajokkal,vagy csak egyedül akarsz lenni?

Vázold fel neki.

Mi baj lehet?

Értelmes a figura,nemde?:)

2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, szinte mintha én írtam volna ki ezt a kérdést :)


Én 1 hete szakítottam azzal a pasival, akivel ugyanígy 2 hónapot voltam együtt és ugyanezek az érzések kavarogtak bennem: nagyon aranyos, figyelmes, céltudatos és odaadó pasi, aki nagyon szeret, de én nem voltam szerelmes, csak emberileg szerettem és szeretem, és ugyanígy a bulizásra, flörtölésre vágytam, megijedtem még ettől az egész elköteleződés dologtól.

Neked is azt javaslom, hogy szakíts, nehéz lesz, mert egy rendes emberrel sosem könnyű szakítani, de hidd el, neked még nincs itt az ideje egy kapcsolatnak, vagy csak nem vele. Én is azt éreztem, hogy együtt tudnék lenni vele hosszabb távon és bele is tudnék szeretni, de majd később, most még nem...

20L

2017. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem tudom mi változott meg bennem ennyire, már kezdett minden jó lenni, és egyszerűen nem tudnám ott hagyni, normális nagyon
2017. márc. 18. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnád otthagyni, mert jó hozzád, de az a baj, hogy előbb-utóbb ebből lesz a megcsalás. Ragaszkodsz hozzá, mert ő egy biztos pont - de közben kalandoznál is. Viszont ez nagyon szemét dolog...

Akkor azt javaslom, hogy adj még egy kis időt magadnak, legyél többet egyedül és a barátnőiddel(nemis egészséges egy olyan kapcsolat, ahol össze vagytok nőve és leépülnek a barátok), aztán majd alakulnak a dolgok :)

2017. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire szánalmas idióta...két hónap alatt hullámvölgy?? ne nevettess...
2017. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En szakitottam ugyan ebben a szituban 2 honap utan. Aztan annyira jott es cukiskodott es amigy is kedveltem hogy ujra osszejottunk. Lassan bele is szerettem. Ennek lassan 8 eve van egy 3 eves lanyunk is mar. Boldog a csaladunk. Azt hiszem jo paros vagyunk egyutt is szeretnenk maradni mindig. DE!!! Remelem te szakitottal . Nekem is annyiba kellett volna hagynom. Jol mukodik nincs panasz de azert megis neha ugy erzem jobb lett volna ha akkor abbahagyjuk .
2018. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is így jártam mint te, már ha mondhatjuk így. Volt egy kis szakításunk aztán összejöttünk újra :) azóta már 1 éve vagyunk együtt, nagyon nagyon szeretem :) bennem ez nem

fogalmazódott, meg, hogy kár volt, örülök ennek az egy évben és remélem örökké együtt leszünk :) bennem inkább az ex merül fel néha, amolyen Hufnáger Pistiként, hogy mi lett volna ha? De igyekszem soha nem találkozni vele és nem is gondolni rá, jobb így, most boldog vagyok a párommal.

2018. márc. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!