Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bő egy évtizede vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő egy évtizede vagyok együtt a párommal. Három éve kiderült, hogy akkor négy hónapja van viszonya valakivel (érzelmek szex, stb). Tudnátok tanácsot adni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Végül együtt maradtunk, lehiggadtunk, családot alapítottunk. Sokáig minden rendben volt, de egy ideje a szivem utolérte az agyam és már nem érzem azt, amit korábban. Rettenetesen emészt belülről, amit tett velem, de ma már nem érezném igazságosnak a fejéhez vágni. Nemtudom mit tehetnék? Köszönöm előre is a tanácsokat! 35F

2017. márc. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

akkor h..lye voltál, hogy nem szakítottál vele, most már késő bánat, de még mindig megteheted


őszintén mondd el neki az érzelmeidet, problémáidat, és hogy szakítani akarsz vele, mert ez így nem mehet tovább

2017. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodtál egy ilyen hûtlen nõhöz?
2017. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként most rendben vannak a dolgok? Mert szerintem kellett történnie valaminek, ami ezt most kiváltotta nálad.
2017. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2.-es! Több, mint két hétig gondolkodtam, mérlegeltem akkor, hogy mi legyen velünk. Nem ragaszkodtam hozzá, de már túl sok ideje együtt voltunk, ahhoz, hogy a javítás lehetősége nélkül kidobjam. Nem csinált ezen kívül soha, semmi rosszat. Mindig igyekezett, mindent beleadott a kapcsolatunkba és most is ezt teszi. Ezek kívül én sem vagyok/voltam tökéletes, igaz én hűséges voltam/vagyok hozzá. Tehát, akkor igazságosnak és jó ötletnek tűnt nem kivágni.
2017. márc. 19. 06:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki követhet el hibát..és mindenkinek jár egy esély. Ha úgy látod,hogy megbánta és jóvá tette ezt a botlását, az jó jel. Igen, ez egy tüske a te lelkedbe...neked megerősítésre van szükséged tőle...beszélgess vele. Neki is meg kell értenie,hogy ez nem felhántolgatás.
2017. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!