Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Volt már köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már köztetek valaki csendes, zárkózott pasival? Hogyan jöttetek össze?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Interneten ismertem meg egy ilyen introvertáltabb, csendes fiút. Nem lett hosszú életű a dolog, mert nem tudott a problémákról beszélni. Hiába próbáltam... Inkább magába puffogott. Aztán ráuntam, mert egy hisztis kisgyerekkel nem tudok mit kezdeni. Az úriember 34 éves amúgy.
2017. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%

A lányok nem szeretik az ilyen fiúkat. TALÁN akkor lehet esélyük, ha ismeretségi körből valók, és tetszenek a csajnak.


Egyébként ezek a pacákok nem kelendőek, nem is értem, miért reménykednek. Egy zárkózott, csendes pasi még arra sem képes, hogy megvédje a nőt.


A hugom pl. nemrég járt egy ilyen pasival, mondta, hogy tiszta ciki volt, hogy a diszkóban nem tudta magát megvédeni, még neki kellett nő létére kivédeni a pasit. :DDD


A húgom most már egy vagányabb pasassal jár, és most jobban érzi magát.


28/F

2017. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hogy megvédeni? le akarták verni és te odamentél és behúztál az összes kötekedőnek vagy mi???....kifejthetnéd....szerencsére belém felnőtt koromba még nem kötöttek de elárulom hogy ha valaki azt mondja "gyere ki és rendezzük le" én meg elfogadom a kihívást akkor ott már nincs önvédelem meg ez meg az hanem garázda lennék én is....valszeg ha engem valaki kihívna bunyózni akkor én is inkább hátrébb lépnék 2-3at akkor is ha papírforma szerint keményebbnek ítélném magam a kihívónál....

tudod vannak olyan állások ahol nem fér bele még egy piszlicsáré rendőrségi ügy sem ahhoz pedig hogy ezt kockára tegyem nem lenne elég szexinek lenned, hanem olyan gazdagnak is kéne lenned hogy életem végéig eltarts.....szal azért jóval bonyolultabb ez a téma annál hogy vannak a kemények meg a puhányok...

2017. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ja bocs a választ a húgod tudja az üzi elejét illetően de a lényeg nem csak az
2017. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz előző?


Arról beszéltem, hogy a húgomnak volt egy ilyen zárkózott, csendes pacákja, és még arra sem volt képes, hogy férfi legyen a talpán, amikor kellett volna.


A diszkóban mikor nekiállt ennek a pacáknak a kemény gyerek, akkor rendesen meg volt rémülve, a húgomnak kellett NŐ LÉTÉRE közbeavatkozni....


Egy nő arra vágyik, hogy BIZTONSÁGBAN legyen. A zárkózottak meg nem képesek sem saját magukat, sem a nőt megvédeni, mivel GYENGÉK lelkileg és fizikailag egyaránt. Úgyhogy van megváltoznak, és férfiak lesznek a talpukon, vagy mennek a levesbe.


A húgom dobta azt a pacákot egy menőbb csávóért, és JÓL TETTE.

2017. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
húgodat senkitől nem kellett ott megvédeni mert ha meg akarták volna verni megverik...mintahogy ha a pasija nő lett volna akkor alapból nem kötnek bele.....egyébként tekintettel arra hogy a nőket az esetek 95%ában ugyanazok verik mint akik dugják(férj élettárs szerető) és csak 5%ban vadidegen útonállók ezért a húgod érdekes dolog a statisztika de pont hogy akkor volt a legnagyobb biztonságban mikor ezzel a csávóval volt
2017. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"A zárkózottak meg nem képesek sem saját magukat, sem a nőt megvédeni, mivel GYENGÉK lelkileg és fizikailag egyaránt."

Az a baj, kedves 5-ös válaszoló, hogy te egyetlen ember tulajdonságait rávetíted egy egész embercsoportra. Ami elég nagy baj. Ezt úgy hívják: SZTEREOTÍPIA.

Szóval, szerinted: akinek be nem áll a pofája, az kemény, tökös csávó, de aki inkább csendben van, ha nincs éppen mit mondania, akkor az máris puhány, férfiatlan kis p?cs.

Ez a vélekedés igencsak szűk látókörre és az emberismeret teljes hiányára vall.

Mert valóban lehet, hogy a húgod pasija puhány volt, de az nem jelenti, hogy minden zárkózott pasas az.

Hogy egy példát említsek: én zárkózott létemre nem vagyok puhány, és meg tudom védeni magam. Na, egy kivétel máris akadt a te nagy igazságod alól.

2017. márc. 19. 20:14
 8/20 anonim ***** válasza:

Az én kérdésemből raktál össze egy új kérdést? :D


Megkérdezhetted volna ott is, de akkor elmondom itt, hogy élőben és neten is ismertem meg zárkózott, csendes típusú fiúkat 3-ból 2-nél külsős ok miatt nem jöttem össze, nem a személyisége volt a gond. A harmadiknál viszont igen, na ő paranoiás volt, pesszimista és végtelenül féltékeny.

Egy idő után elegem lett belőle, hogy a sérelmei céltáblájának használ.

2017. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

"húgodat senkitől nem kellett ott megvédeni mert ha meg akarták volna verni megverik..."


>Tévedésben vagy öreg. Egy nő MINDIG védelemre szorul, viszont akkor húgomnak szerencséje volt. Nem a zárkózott pasin múlt a dolog.


Másrészt:


Tudod te, hogy mennyi az elmebeteg pasi? Látszik, hogy nem ismered az életet . :-)))))


Az én volt barátnőmet pl. ZAKLATTA egy elmebeteg. Én voltam az, aki leállította, egészen addig a pontig nem szállt le róla. A volt barátnőm eredetileg még nem is merte elmondani nekem, de a végén már kitört magából, hogy mi a helyzet. Na onnantól intézkedtem. :D


Egy zárkózott pasi hogy kezelné a helyzetet? :D Gondolom vagy nem is merne szólni, vagy megpróbálta volna "békésen" lerendezni. Hát az a manusz, akit én leállítottam, nem nagyon értene a békés beszédből, mert elég nagydarab volt. :-))


Zárkózott pasinak nem való nő. Semmilyen férfiasság nincs bennük, ráadásul unalmasak is egy nő számára, az idegesítő kedveskedésükkel.

2017. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

"Hogy egy példát említsek: én zárkózott létemre nem vagyok puhány, és meg tudom védeni magam. Na, egy kivétel máris akadt a te nagy igazságod alól."


És most van barátnőd, vagy legalább dugsz valakit? Mert ez a lényeg, ha férfi lennél, biztos lenne csajod, vagy valaki, akivel szexelgetsz/ vagy legalább foglalkozol.


Ha nincs, akkor miről beszélünk?


Ha van valaki, akkor valóban nem vagy puhány. DE ettől a zárkózott pasik TÖBBSÉGE az. Vágod a példát... azért, mert a hívők közt van 1-2 normális a többség még hagy maga után némi kivetnivalót...

2017. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!