Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Volt már köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már köztetek valaki csendes, zárkózott pasival? Hogyan jöttetek össze?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
érdekes a vitánk de beleállok....mondod hogy zárkózott pasi milyen tutyimutyi....közben pedig egy elmebeteg nagydarab agresszort leállítasz nőként azzal hogy intézkedsz milyen őrült az ilyen? "kínai gyártmány"? :-)......szerintem te összetéveszted a kutyaugatást a kutyaharapással
2017. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy látom, hogy nehányaknál van egy "picike" fogalmi zavar. Tehát, attól hogy egy férfi csendes és zárkózott, még nem következik egyenesen az, hogy egy totál beszari, szerencsétlen emberről van szó! Tudom, ugyanis az én barátom is pont ilyen. Alapból egy csendes és kissé zárkózott, nehezen megnyíló férfi, de ettől független nem egy életképtelen szerencsétlen, aki ha bármi konfliktus van elbújik mögém és képtelen megvédeni. Igen voltak gondok az elején, mert magában tartotta a problémákat, nem mondta el nekem, de én láttam rajta, hogy valami nem stimmel és addig faggattam, míg el nem mondta, hogy akkor éppen mi a gondja. Egy idő után hozzászokott, hogy ne magában tartsa, ha baja van, hanem nekem mondja el, hogy mára már bármi gond van, elmondja nyaggattás nélkül. Megbeszéljük és nincs ebből konfliktus. Elég temperamentumos, heves lány vagyok, nem kell felteni, meg tudom védeni magam, mégis az én ugye "tutyimutyi" barátom odaállt és megvédett, mikor kellett szó nélkül. És itt most nem verekedésre kell gondolni, hanem valamiféle vitára, összeszólalkozásra, ami velünk fordult már elő vonaton, boltban, diszkóban stb.. Azért annyira vagyunk felnőttek, hogy ha elmegyünk buliba, akkor ne az legyen a vége, hogy verekedünk..

Tehát a lényeg, hogy nem igaz az, miszerint az ilyen típusú férfiaknak nincs barátnőjük és teljességgel esélytelenek is párkapcsolat téren!

2017. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyszer majdnem összejöttem még sok éve egy ilyen fiúval. Hála istennek nem tettem :) Neten még ment is a beszélgetés, vártam is a találkozót, ha az egy nagy kudarc volt. Adtam még vagy 1-2 esélyt a dolognak, de ugyanakkor csalódás volt minden találkozó. Kínos csönd.... vagy pont hogy zavarában be nem állt a szája önmagáról. Tehát sehogy sem volt élvezetes. Szóval a kérdésedre válaszolva sehogy nem jöttünk össze :)

Bár ha jól tudom utána lett egy jó kis domináns barátnője ;)

2017. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"érdekes a vitánk de beleállok....mondod hogy zárkózott pasi milyen tutyimutyi....közben pedig egy elmebeteg nagydarab agresszort leállítasz nőként azzal hogy intézkedsz milyen őrült az ilyen?"


Az elmebeteg agresszor pasasok sem éppen a nők álmai, mint ahogyan a tutyimutyi pasik sem.


De mint bizonyára te is észrevetted, az agresszív pasiknak VAN barátnője. [hisztiznek is sokan, hogy a nőknek a szemét pasik kellenek] Azért, mert a csaj úgy van vele, hogy ha választani kell, akkor inkább egy agresszív pasi, aki férfi a talpán, mint egy zárkózott pasi, aki a nőnek akar MEGFELELNI.


Én egyébként egyébként a kettő közt vagyok. A nőkkel tudok romantikus és udvarias lenni, de keményen oda is csapok, ha kell.

2017. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Tehát a lényeg, hogy nem igaz az, miszerint az ilyen típusú férfiaknak nincs barátnőjük és teljességgel esélytelenek is párkapcsolat téren!"


Súlyos tévedésben vagy. A zárkózott pasi NEM TUD ismerkedni. Még arra sem képes, hogy odamenjen egy csajhoz... Mert fél, hogy visszautasítják. (lol)


Ezért vagy a társkeresőkön szerencsétlenkedik, ahol többségében elkeseredett nők vannak, vagy annyi szerencséje van, hogy az ismeretségi köréből bejön egy csajnak (aki mondjuk nem is az esete), és összejön vele, mert NINCS MÁS. Hogy meg tudja-e tartani az egy másik dolog.....


De az nyugodtan felejtsd el, hogy a zárkózott pasi, majd felszedi azt a nőt, amelyik tetszik neki. NEM FOGJA. [vagy ha igen, az egy nagyon ritka eset] A "sikerei" kizárólag a véletlenen múlnak.


Ahhoz, hogy normális ember legyen, és VÁLOGATNI tudjon a nők közt, meg kellene VÁLTOZNIA. A többségük azonban erre NEM képes. Így maradnak abban az állapotban, mint eddig.


Az a néhány százalék viszont, aki elkötelezi magát a változás mellett, és elkezd a külsején és a mentalitásán is változtatni, na annak jó élete lesz. Ám tény, hogy ez nem minden esetben következik be, mert többségük lusta, és NEM AKAR küzdeni, hanem azt várja, hogy valami csoda történjen, és legyen egy szexi csaja...

2017. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Még valami: ha a zárkózott pasik olyan kelendőek, akkor hogy lehet az, hogy itt az oldalon a "Társkeresési problémák" rovatban szinte KIZÁRÓLAG csendes, visszahúzódó pasik panaszkodnak, hogy nincs csajuk, mert a nők a szemét fickókat kedvelik. :D


Vagy talán van olyan topik, ahol egy motoros banda vezetője panaszkodna, hogy nem megy neki az ismerkedés.... Ugye nincs. Akkor miről beszélünk? :D

2017. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Na jó, a zárkózott nem jelenti azt, hogy totál antiszociális az illető. A zárkózottnak is vannak fokozatai.

Pl. az én barátom is zárkózott. De nem úgy, hogy nebántsvirág lenne. Idegenekkel tartózkodóbb, nem lesz minden második emberrel világ cimborája. De határozott, és igenis tökös. Nem agresszív, de volt már rá példa, hogy kellett használnia az öklét. Nem elborult aggyal, hanem hidegfejjel.

És vannak barátai, akikkel teljesen hétköznapi, nem befeszült, csendes, elzárkózott.

Hogy jöttünk össze? Munkahelyen ismerkedtünk meg, jó sokáig udvarolt.

26L

2017. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A zárkózott ember azért zárkózott, mert nem képes a szocializációra, vagyis nem tud másokkal kapcsolatba kerülni, esetleg csak egy nagyon szűk réteggel. A határozottság innen nagyon távol esik.


Te meg csak zárkózottnak akarod bemutatni a pasidat, de nem az a leírás alapján, hanem inkább nem túl pörgős. A zárkózottak nem határozottak, és nem tökösek.

2017. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, tudjad már jobban, hogy milyen a pasim. :)
2017. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Jó, hogy én is egy kicsit közbeszóljak, mert már k?rvára ingerel ami itt az én kérdésemnél folyik.

Tudatosítottam, hogy van itt egy válaszoló, aki ROHADTUL utálja a zárkózott embereket.

Szerinte ugyanis a zárkózott emberek SZERENCSÉTLEN BALF?SZOK.

A valóságban ez NEM ÍGY VAN.

Hogy egy zárkózott férfi nem mer közeledni egy nőhöz, az meg teljességgel HÜLYESÉG.

Inkább arról van szó, hogy aki zárkózott, az nem fogja végigdugni az összes csajt, akit ismer. De ez nem azt jelenti, hogy alkalmatlan lenne a párkapcsolatra.

De szóljatok, ha tévedek.

2017. márc. 20. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!