Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy házasság után a párotok nem alszik otthon hanem egy barátjánál marad? Zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikusan szituácio függö. Ennyiböl akár meleg is lehet. (Vagy éppen ezt akartad sugallni?)
2017. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem rendszeres, hanem néha ad hoc elhúzódik az este és előre megbeszéljük, hogy ne várjak rá, akkor nem.
2017. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj nem! Dehogy! :D a melegség lenne a legutolsó. bocsánat ha félreérthető voltam. Arról van szó, hogy buli vagy pasis sörözős este után ott ragad. az első után elmondtam neki, hogy engem zavar ha nem itthon alszik. menjen bulizni, menjen sörözni, de már nem vagyunk tinik, jöjjön haza aludni. inkább arra gondolok hogy nem e lányok vannak a dologban. nekem eszembe se jutna barátnőmnél aludni, pedig régen rengeteget aludtunk egymásnál. azért tettem fel a kérdést, mert a környezetemben nincs olyan férfi vagy nő aki komoly párkapcsolatban él és nem alszik otthon. féltékeny típus vagyok, de nem szeretnék paranoiás lenni.
2017. febr. 23. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Én simán aludnék barátnőnél ilyenkor. Számomra nem lenne furcsa , de nem vagyok házas.
2017. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemtetszene ha a párom.kimaradozna éjjelente.Tuti nem lennék vele.
2017. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen van, hogy barátjánál alszik, mert meglátogatja. Nincs ebben semmi gond. Én is szeretek barátnőkkel programot szervezni és gyakran ott alvás a vége. Mondjuk mi nem is szűntünk meg egyéniségeknek lenni, csak mert 7 éve együtt vagyunk (nálunk ez a jó kapcsolat titka).
2017. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hacsak néha lenne ilyen engem nem zavarna. Nyilván rendszeresen már bosszantó. De mi nem vagyunk házasok csak együtt élünk. Most kb hetente egyszer jár el kollégáival, olyankor később szokott jönni, de az se zavar.
2017. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, engem nem zavar. Legutóbb én mondtam neki, hogy maradjon, mert kicsit többet ivott a kelleténél és nem akartam, hogy majdnem egy órát vezessen így. Az is előfordul, hogy én alszok ott barátnőimnél, neki sincs ellene kifogása. Persze ezeket a dolgokat előre egyeztetjük.


26/N

2017. febr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha messze lakna én is jobban megérteném, de kb 10 percre lakik gyalog, és onnan hív fel hogy marad. mindenesetre köszönöm a válaszokat! megnyugodtam. mindenkinek ment a zöld pacsi!
2017. febr. 24. 06:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam megesik hogy sajnos elvetem a mértéket. Olyankor valamelyik barátomnál alszok mert járni nem tudok.
2017. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!