Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Átmegyek, csak előtte van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átmegyek, csak előtte van egy kis dolgom. " Aztán nem mondja el, hogy mi dolga van, ezen jogosan lehet kiakadni?

Figyelt kérdés

Közli, hogy kis dolga lesz, mielőtt átjön, nem szól bele a találkozásba, nem csúszik a "kis dolga" miatt semmi, csak közli. Aztán érdekel persze, hogy mi az a kis dolog, és nem mondja el. "Nem fontos." "Mindegy."

Mit reagálnátok erre? 2 hónapos kapcsolat. Eddig sosem volt ilyen.


2017. márc. 20. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont múltkor volt egy ilyen, a párom azt mondta, átjön, de csak délután, mert előtte dolga van. Bár én ebből nem szoktam ügyet csinálni, de azért természetes, hogy belegondol az ember, mi lehet az a dolog.

Aztán este kiderült, születésnapomra bevásárolt pár ajándékot, mikor átadta, akkor esett le :-)

2017. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem akadnék ki rajta, majd ha akarja, elmondja, ha meg nem akarja, nem mondja el, ez esetben valszeg nincs hozzá közöm. Nem várom el, hogy a napja minden percéről beszámoljon.
2017. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Azt reagálnám erre, hogy mi közöd hozzá? Van neki is magánélete, nem kötelessége elmondani, pláne úgy, hogy 2 hónapja vagytok csak együtt. Ha engem így számon kérnél, már repülnél is. Ha azt mondom, hogy van egy kis dolgom, de az a dolog nem befolyásol semmit veled kapcsolatban, időben odaérek a randira meg ilyenek, akkor semmi jogod elvárni, hogy én elmondjam neked, mit csináltam. Az az én dolgom, magánügyem.
2017. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 Akkor minek mondod, hogy van egy kis dolgok ökör? Ha semmi közöm hozzá, akkor ahhoz se legyen, hogy dolgod van. Közléskényszeres óvodás.
2017. márc. 20. 15:10
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg tok jogos, ez nem arrol szol, hogy mindenrol be kene szamolni, arrol is mikor megy wc-re, de ha valamire rakerdezek, ne titkolozzon mar :D
2017. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%

"#3 Akkor minek mondod, hogy van egy kis dolgok ökör? Ha semmi közöm hozzá, akkor ahhoz se legyen, hogy dolgod van. Közléskényszeres óvodás."


Miért ne mondhatnám te ökör? Ha annyit mondok, hogy van egy kis dolgom, de utána átmegyek, akkor van egy kis dolgom. Rákérdezhetsz hogy mi volt az, de ha nem akarom elmondani, akkor semmi jogod kiakadni, mert ki vagy te? Nem tartozik neked a srác számadással, nem vagy a felesége, csak pár hónapja vagytok együtt. Beszarok komolyan mondom, még ilyet...

2017. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#6 Ha valamiről nem akarom, hogy tudjon a párom, akkor nem teszek úgy, hogy amúgy fogom xy-t csinálni, de nem mondom el, hogy az xy az mit takar. Azért, mert tekintettel vagyok rá, nem akarom, hogy azon aggódjon, hogy mit csinálok majd, ha nincs köze hozzá, akkor nem mondom el, hogy dolgom van és kész. Használd már azt a kevés agyadat, ne csak a saját egódat csiszoljad.

Nem csávó a párom, hanem nő.

2017. márc. 20. 15:24
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi a párod, a lényegen nem változtat. Abba bele se gondoltál, hogy nem akar semmit se titkolni előtted, és bele sem gondolt, hogy te ebből ekkora cirkuszt fogsz csinálni, és ezért említette meg hogy mindjárt átmegy, csak van egy kis dolga? Fel se merült benned te észkombájn, hogy nem azért mondta ezt neked, mert valamit titkol előtted, hanem azért mondta, mert reflexből jött csak neki és ennyi? Jó nagy idióta lehetsz ha férfi létedre ilyeneken nyávogsz, sajnálom a barátnőd.
2017. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ha nem titkolna, akkor nem mondana ilyet, észkombájn. Ok-okozat, de látom ezt az egyszerű összefüggést sem képes renderelni az a 2 bites agyad.
2017. márc. 20. 15:34
 10/27 anonim ***** válasza:
24%

"Ha nem titkolna, akkor nem mondana ilyet, észkombájn. Ok-okozat, de látom ezt az egyszerű összefüggést sem képes renderelni az a 2 bites agyad."


Az már meg se fordul a fejedben, hogy ha annyira titkolni akarna valamit, akkor nem is mondta volna, hogy van egy kis dolga? Gondolkodj már. De teljesen mindegy, hogy ki mit mondott. Neked semmi jogod számon kérni, hogy mit csinált. Tudom, hogy pasi létedre nehéz ezt elviselni, de ő nem a tulajdonod.

2017. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!