Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sincs okom kiakadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Roviden.

Tegnap tok jo napunk volt parommal.vegre sikerult az erkelyen rendet vagni(nemreg vettuk a lakast)mivel a pici miatt nem tudtunk a varosba bemenni ahogy eredetileg terveztuk,megbeszeltuk,hogy iszogatunk,beszelgetunk este.

Miutan vegeztunk a pakoladsal gondoltam berakom a fagyasztoba az itokat.kivettem a dobozbol,a dobozt visszaraktam a polcra es mikor raneztem egy lista figyelt benne.

A listan hivatasos lanyok neve,tel szama,kora,"a rendeles cime",es a tarifaja szerepelt.

10 lany van a papiron.

Regen mar volt emiatt egy korunk,de En ugy tudtam,hogy azota nem hivogat ilyeneket.

De hat ezek szerint megis.

Azt mondta,hogy ez mar regota ott van,es mar ki akarta dobni csak mindig elfelejtette.es amugy is azt hitte,hogy tudok rola....

Hat nem szoktam az innen onnan kapott alkoholok dobozaban turkalni....

A lenyeg,hogy szerinte nem kellene kiakadnom.mar nem hivogat ilyen lanyokat,es olyan jo napunk volt nem kellene ezzel elrontani.

Azota se jott ide bocsanatot kerni.ejjel masik szobaban aludtam,az sem erdekelte.ma is csak alszik egesz delelott.

Persze En nyugodjak meg,tegyek ugy mintha semmi se tortent volna,fozzek finom ebedet,keszitsem a kajajat delutanra a munkaba es tomjem meg a cigijet is.

Hat En elovettem a fagyibol egy adag spagetti szoszt,foztem ki melle tesztat es kap meg rantott levest.a tobbit meg intezze maganak.

Mit gondoltok,jogosan akadtam ki?vagy ezen tenyleg nem kelle bevagni a durcat????


2016. júl. 24. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha történt már ilyen, akkor miért vagy még vele?
2016. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasival nem kéne együtt lenni. Innentől kezdve magadat járatod le.
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jogosan akadtál ki.

De azért ennek ellenére is inkább ebédet főzöl neki, ahelyett hogy elkezdenék bepakolni a cuccait egy bőröndbe. Gondolom tojik rá, ha hisztizel, egy hét és megy minden tovább.

Külön alszol?! Hova xarjon...ha szexelni akar, elugrik egy hivatásoshoz. Te meg tovább vezeted a háztartást. Nincs itt semmi gond.

Azt is tudja, hogy ott a "pici". Úgyse fogod elhagyni/kirakni, mert első a gyerek.


Amíg ez így van, és elnézed a "botlásokat", el van intézve azzal, hogy ő tagad, és még te vagy a hisztis ha balhézol.

2016. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Meg a kapcsolatunk legelejen volt amikor talaltam tok veletlen egy ilyen listat.

Akkor eskudozott,hogy az meg azelott volt,hogy megismert.ki is dobta.

Ennek mar tobb mint 3eve.

Azota nem volt ilyen.legalabbis nem talaltam.mondjuk nem is kerestem.

Igaz,nem kellett volna meg ennyit sem csinalnom,de hat nekem is kell ennem valamit.

Mar az sem tetszik neki,hogy a cigiet nem tomtem meg....most kelt fel.meg mindig egy szoval sem kert bocsanatot....

Nem volt meg ilyen kaliberu vitank.

Nem szeretnek engedni amig minimum bocsanatot nem ker.

2016. júl. 24. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja (de nem nézem ki belőle), hogy bocsánat, - akkor ezzel legalizálnád a prostivadászatát, jól értem?
2016. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,persze,hogy nem.

Egy bocsanat nem eleg.csak az faj a legjobban,hogy meg bocsanatot sem ker.

Esze agaba nem jutna bocsanatot kerni.meg inkabb osszeveszett velem miutan felebredt.mintha azzal akarna palastolni az o bunet,hogy gyorsan valami aprosag miatt belem kot.

Egyre inkabb az az erzesem,hogy ez nem egyszeri eset volt,csak idaig nem bukott le,es tobb van ebben mint egy allitolag ezer eve irt lista.

2016. júl. 24. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Huhhh..Szinte nevetnem kellett a "büntetéseiden". Másik szobában alszol, meg csak két fogást raksz elé ebédre??


Vagy tartod tovább ezt az állapotot (semmi értelme), vagy megmondod neki, hogy megingott a bizalmad, úgyhogy beszéljen veled őszintén.


De úgy érzem, nagyon nem egészséges a hierarchia a kapcsolatotokban, minden második mondatodból süt, hogy semmibe néz a párod.


25N

2016. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: Picit nevettem az írásodon és nem azért mert hülyeséget írtál, hanem mert tényleg így van...

Egyik barát barátnőm is büntette a párját mert egész nap bunkó volt vele. A kapcsolatuk szexuális téren megromlott több éve, rájött, hogy nem tudja már rendbe hozni, mert olyan érzései már nincsenek a férfi irányába, de az együttélés megfelel neki.

A büntetése az volt, hogy megfőzött neki, kitakarította a házat, bepakolta a következő napi ebédjét a munkába, majd este szeretkezett vele.. Mindezt úgy, hogy a földbe volt tiporva (sajnos szemtanúja is voltam)...

Érdekes büntetést szabnak ki a nők...


Egyszóval egyetértek a 7-essel.

2016. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!