Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom állandóan csak panaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan csak panaszkodik és már idegesít, mi erre a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, de sajnos leépítés volt a munkahelyemen és már 5 hónapja munkanélküli vagyok és egyszerűen sehova nem vesznek fel, ami nekem már alapból egy óriási stressz. A párom dolgozik, már 6 éve ott van a munkahelyén, ahol jó fizetést kap, jó a csapat, meg minden, de amióta munkanélküli vagyok már nagyon idegesít, hogy állandóan hisztizik, mert ő unja már a munkahelyét és nem akar bemenni dolgozni... Úgy viselkedik, mint egy kisgyerek aki nem akar iskolába menni... Ahelyett hogy örülne, hogy van egy jól fizető munkahelye... De nem, mert ő megunta a 6 év alatt ugyan azt csinálni... Nem akarom megbántani, na de komolyan, hogy lehet ezt kezelni?


25/N


2017. márc. 20. 17:47
1 2
 11/14 Beviz Elek ***** válasza:

Azon a környéken nem vagyok ismerős, de 5 hónap azért egy kicsit sok úgy hogy semmi nem jött össze.

Az ismerősi körömben is van akinek sok idő volt munkát találni, nekem meg el kellett utasítanom az ajánlatok annyi helyre hívtak, pedig nem is kerestem.


Aki valóban akar elindul és SZERINTEM hamar talál.

2017. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, mert ez aztán az akaráson múlik... 5 hónap alatt nem tudom hány kg-t lefogytam, mert inkább nem eszek, hogy maradjon pénzünk, tényleg qrva jó élet ez! (Y) Most is jelentkeztem egy állásra, erre visszaírnak egy tök bunkó válaszlevelet, hogy nem látom, hogy diákot keresnek egy olyan munkára ahol heti 5 napban 8 órát kell dolgozni... Már itt sírok, párom meg még elkezd nyafogni, hogy jajj neki nincs kedve dolgozni, legszívesebben leüvöltöttem volna a fejét, de nem szóltam semmit, erre még azt mondja, hogy "jó akkor majd írj ha eszedbe jutok én is és nem csak magaddal foglalkozol"...
2017. márc. 22. 12:11
 13/14 A kérdező kommentje:
Ő is itt izél, hogy jajj de lefogytam, hová tűnt a mellem meg a fenekem, mintha ez olyan qrva vicces lenne, de legszívesebben fognám a pénzünk, aztán elmennék belőle zabálni egy nagyot meg megvennék mindent ami kéne, xarnék bele az egészbe...
2017. márc. 22. 12:15
 14/14 Beviz Elek ***** válasza:

Igaza van... Nálunk nagyon hasonló volt a helyzet, a 6 éves kapcsolat bánta. Mondhatok szépeket, jókat, hogy nem tehetsz róla és milyen gonosz ez a világ, de nem jó ha másban keresed a hibát. Idő kérdése és a párodnál betelik a pohár, utána esélyes hogy borul minden. Hidd el, nem élvezem hogy megbántalak de tavaly mentem keresztül ezen (a párod szemszögéből) és én örültem volna ha nem mindenki csak tutujgatja az exemet, hanem őszintén elmondja a véleményét.


Nem akarom itt szaporítani a hsz-eket, amennyiben szeretnél tanulni más hibájából vagy csak több oldalról látni a dolgokat, írj üzenetet.

2017. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!