Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ha a barátom másnál "aludt" es smarolt vele amig nem voltunk egyutt?

Figyelt kérdés

Tobb eve jarunk es volt egy melypont a kapcsolatunkban. Szakitottunk vegul (nem az en hibambol) es ket hetet voltunk kulon. En ezido alatt letiltottam es a barátaimmal voltam sokat, o pedig mindenfele csajnak irkalt. Viszont egy het utan mar ilyen szenvedos zeneket tett ki hogy megbanta meg mashogy csinalna stb. En biztos voltam benne hogy vissza fog jonni es igy is lett, egy reg tervezett hazibuliban összejöttünk.


Masnap tudtam meg (es nem tole) hogy ket nappal azelott sokaig fent volt es egy csajjal beszelt akihez vegul elment elso busszal az ures hazaba es ott smaroltak egyszer meg egyutt toltottek 4orat es beszélgettek (mas tuti nem volt). A csaj ilyen kis könnyűvérű amugy a baratom mar egyszer potleknak hasznalta es atverte evekkel ezelott... most ezután is hiaba irogatott a baratomnak o nem válaszolt.

A baratom azt mondta sajnalja es csak magányosnak erezte magat es ez a csaj volt kéznél éppen, és hogy o nem smarolta le "csak ugy jott"(wtf).

Azota annyira onbizalomhianyos vagyok, nem ertem ezt az egeszet.

Szerintetek?20/L


2017. márc. 21. 06:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:-D igen,és nem is dugta meg,csak úgy jött...

Nincs más pasi a világon? De,van,úgyhogy hajrá!

2017. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hidd el en se hinnem el, de a legjobb haverjanak irt mikor ment onnan hazafele es nem hiszem hogy neki hazudna.(en is csak innen tudtam meg)

am kulso szemmel en is ezt mondanam de 6 ev az 6 ev :(

2017. márc. 21. 06:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kapcsolatunkk alatt is félrekacsingat, akkor hagynám az egészet. Ellenkező esetben nen érezném azt, hogy joggal haragudhatnék, hiszen nem voltunk együtt és végső soron a kapcsolatunkat választotta.

De a legcélravezetőbb az lenne, ha neki öntenéd ki a szívedet, mert az önbizalmadat csak ti ketten tudjátok helyreállítani.

2017. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szakítás után teljesen természetes, hogy pár hétig még hiányoztok egymásnak, főleg 6 év után, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy még mindig szeretitek egymást és együtt is kéne lennetek. Ha ő szakítás után 1 héttel már mással kavirnyál, akkor nem sok jót fűzök a dologhoz...utána pedig elkezdtél neki hiányozni, magányos volt, unatkozott és visszatácolt hozzád.


Én a helyedben, ha szakítasz, várnék legalább 1-2 hónapot úgy, hogy nem beszéltek. Ha ezután is hiányoztok egymásnak, akkor érdemes folytatni, de 2 hét még abszolút nem mérvadó, ennyi idő után még persze, hogy hiányzol neki, hisz már annyira megszokott...mellesleg én soha nem jönnék össze valakivel másodszor. Ha egyszer szakítunk, az végleges. Felmelegítve nem jó egy kapcsolat.

2017. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Más tuti nem volt, ja.... 😀 az is elég biztató, hogy a pasid a csajt korábban átverte. Tök korrekt kis f.aszi lehet, gratulálok hozzá. Nem csesztél el még elég időt rá?
2017. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem se vagy együtt, én is más mellett alszom. Na mire veled ?
2017. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a két hét alatt történtekkel van a gond, mert az okés, véglus nem voltatok együtt.

A nagyobb gond az hogy ezt a csajt már "használta pótléknak, majd átverte" Ez elég gwrinctelenség elsősorban feléd. De felé is. Az meg ezek után elég fura hogy még mindig ilyen jóban vannak...

Nem feltétlen rossz újra összejönni valakivel, de az okot ami miatt szétmentetek meg kell beszélni, tisztába kell rakni, hogy ne történjen meg mégegyszer. Ha lehetséges, mert azt nem írtad mi volt.

2017. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"de 6 ev az 6 ev :("


Végül is igaz. Ha mind a ketten kapcsolatfüggők vagytok, tényleg lehet belőle sokkal több.

2017. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szakítottál vele, és letiltottad, ami azt üzeni a másiknak, hogy nincs visszaút.


Függetlenként azt tesz, amit akar.

2017. márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek hogy idot szakitott a kerdes elolvasasara es valaszolt.

hat nehez osszeszedni a gondolataim..

nem maradtak joba, nem is voltak ismerosok facebookon csak amikor szakítottunk a baratom rogton irt neki. amugy nyilvan nem szep tole hogy potleknak hasznalta, de a csajnak is lehetne esze mert eleg egyértelmű volt. mert eleg jol ismer engem.. van neki egy nyilvanos blogja ahova folyamatosan kiirogatta hogy mennyire imadja a baratomat (anno kb egy honapig "jartak") es hogy megfogadta maganak hogyha mi szakitunk ok meg tuti egyutt lesznek meg stb. ezt evekig nyomta a hulye blogjan h mindig o lesz elete egyik legnagyobb szerelme (egyik:D) es ezt a baratomnak is mutattam es o csak nevetett..

amugy o szakitott, en csak megmondtam neki hogy nem leszek vele joba mert azt nem birnam.

2017. márc. 21. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!